Ostatnie treningi na zgrupowaniu

30 stycznia 2015, 11:23 | Autor:

trening_Turcja

W czwartek łodzianie odbyli dwie ostatnie jednostki treningowe podczas pobytu w Turcji. Podzielone były na dwie części. Pierwsza z nich rozpoczęła się rano a widzewiacy pracowali głównie nad elementami taktycznymi. W zajęciach brał udział  Japończyk –  Kosuke Kimura. Ćwiczył on jednak indywidualnie, że względu na ciężką podróż z Tokio do Antalyi. Nie trenował tylko Maciej Krakowiak, który uskarża się na uraz pleców oraz Julien Tadrowski, dochodzący cały czas do pełni dyspozycji. Obaj przechodzili w tym czasie specjalistyczne badania.

Drugi trening podobnie jak poranny odbył się w całości na boisku i miał podobny charakter. Szkoleniowcy podzielili zawodników na dwie drużyny, które rozgrywały między sobą spotkanie. Obie ekipy starannie wykonywały zalecenia taktyczne przekazywane na bieżąco przez Wojciecha Stawowego i jego asystentów. Normalnie w zajęciach uczestniczyli  nowi testowani piłkarze – Edgar Bernhardt i Kosuke Kimura. Wieczorem łodzianie już nie trenowali.

Z kolei dziś, Widzew zagra swój ostatni sparing na tureckiej ziemi. Przeciwnikiem RTS-u będzie rumuński Gaz Metan Medias. Spotkanie rozgrywane w Belek, rozpocznie się o godzinie 14:30 czasu polskiego. W niedzielę czerwono-biało-czerwoni wylecą do Polski a w przyszłym tygodniu trenować będą w Gutowie Małym.

Adrian

 

Foto: RTS Widzew Łódź/widzew.pl