Kolejne dwa kluby współpracują z Akademią Widzewa

13 maja 2022, 15:36 | Autor:

Lista klubów współpracujących z Akademią Widzewa powiększyła się w tym tygodniu o kolejne dwa ośrodki! Jak czytamy na widzew.com, umowy podpisały AS Pajęczno oraz MKS Zduńska Wola. W sumie, zrobiły to już dwadzieścia cztery zespoły z trzech województw!

Dużo bogatszą historią dysponuje klub ze Zduńskiej Woli, który istnieje od 1946 roku i jest jednym z największych ośrodków szkolenia dzieci i młodzieży w okręgu sieradzkim. Ciągłość szkolenia zapewniona jest tam od szóstego do czternastego roku życia. Dopiero trzy lata temu powstała za to akademia z Pajęczna. Drugi z partnerów prowadzi roczniki od 2010 do 2017.

Na ten moment, lista klubów współpracujących z Akademią Widzewa wynosi dwadzieścia cztery ośrodki! Zdecydowana większość pochodzi oczywiście z Łodzi i regionu, ale nie tylko. Województwo kujawsko-pomorskie reprezentują Juventus Toruń i Unia Solec Kujawski, a województwo świętokrzyskie – Tęcza Gowarczów. Można być pewnym, że to nie koniec.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Galu
1 rok temu

Tylko żeby były efekty w postaci piłkarzy, bo przegląd młodzieży z regionu mamy nadal tragiczny!!! Pomyśleć że taki Makuch(chociaż lksiak) nie trafił z łódzkiego SMS-u do nas lub do zatorowców, wcześniej Rybus z Łęczycy, i wielu innych z naszego regionu którzy wyjechali np na Śląsk etc

Barti
Odpowiedź do  Galu
1 rok temu

Rybus – Łowicz

2
0
Would love your thoughts, please comment.x