Wyjątkowa oprawa meczu w Legnicy

13 maja 2022, 19:00 | Autor:

Ostatni domowy mecz w bieżącym sezonie rozegra w niedzielę Miedź Legnica. Spotkanie z Widzewem Łódź będzie więc wyjątkowe, ponieważ uświetni je świętowanie awansu piłkarzy do Ekstraklasy. W mieście zorganizowana zostanie również feta dla kibiców.

Celebracja zacznie się już w sobotę – na ten dzień zaplanowany jest piknik rodzinny, w którym wezmą udział podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego. W niedzielę wyjdą zaś na murawę, by zmierzyć się z widzewiakami. Po ostatnim gwizdku sędziego, legniczanie otrzymają z kolei puchar za zdobycie mistrzostwa ligi oraz promocję na najwyższy poziom rozgrywkowy.

Gdy zakończy się oficjalna dekoracja, otwarte zostaną też bramy prowadzące na stadion, dzięki czemu fani będą mogli świętować wraz ze swoimi ulubieńcami. Później feta przeniesie się do miasta, na Polanę Angielską w Parku Miejskim. Tam i zawodnicy, i sympatycy legnickiego zespołu, będą mogli w pełni oddać się radości z powodu wywalczenia miejsca w elicie.

Swoją cegiełkę dorzucą również kibice, którzy deklarują stworzenie na trybunach wyjątkowej atmosfery. Niestety, na stadionie zabraknie ukaranych zakazem wyjazdowym fanów Widzewa. Pozostaje liczyć na to, że i oni będą mieli powody do zadowolenia, już w Łodzi.

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
27
0
Would love your thoughts, please comment.x