Kolejne kluby współpracują z Akademią Widzewa

2 maja 2022, 16:58 | Autor:

Lista klubów współpracujących z Akademią Widzewa powiększyła się o kolejne dwa ośrodki! Jak czytamy na widzew.com, umowy o współpracy podpisały Ceramika Opoczno oraz Tęcza Gowarczów. Łącznie, zrobiły to zatem już dwadzieścia dwa zespoły z trzech województw!

Ceramika to klub, który w przeszłości walczył o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Teraz występuje jednak w klasie okręgowej, posiada pięć zespołów młodzieżowych i prowadzi nabory do kolejnych roczników. Tęcza to z kolei ekipa z ośrodka położonego w województwie świętokrzyskim, nieopodal Końskich. Jej piłkarze grają na poziomie A-klasy, a sama drużyna jest przedstawicielem już trzeciego województwa, które współpracuje z Akademią Widzewa.

AP Sieradz, Champions Łowicz, ChKS Łódź, GOKSiR Lipce Reymontowskie, GKS Siemkowice, Jagiellonia Tuszyn, Jutrzenka Bychlew, Jutrzenka Drzewce, Jutrzenka Warta, Juventus Toruń, KKS Koluszki, KS BAF, Królewscy Złoczew, LKS Gałkówek, Mazovia Rawa Mazowiecka, Progres Zduńska Wola, Szczerbiec Wolbórz, Unia Solec Kujawski, Włókniarz Zelów i Włókniarz Zgierz – te kluby także nawiązały współpracę.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Waldi
2 lat temu

Witamy w Rodzinie!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x