Ravas nominowany do nagrody Piłkarza Miesiąca

2 maja 2022, 14:16 | Autor:

Po raz piąty dokonany zostanie wybór Piłkarza Miesiąca w I lidze. We wrześniu najlepszy w całej stawce okazał się Juliusz Letniowski, zaś teraz dołączyć może do niego inny zawodnik Widzewa Łódź! Nominację za kwiecień otrzymał bowiem Henrich Ravas.

Bramkarz był ważną postacią łódzkiej drużyny w ostatnim miesiącu i trzy razy zachował czyste konto. Oprócz niego, wyróżnienia dostali również Hubert Adamczyk z Arki Gdynia, Jurich Carolina z Miedzi Legnica, Szymon Kobusiński z Puszczy Niepołomice oraz Jauhien Szykauka z Korony Kielce. Cała piątka walczyć będzie nie tylko o tytuł Piłkarza Kwietnia, ale również o bon na dziesięć tysięcy złotych, który przekazany zostanie na cel charytatywny.

Kibice mogą oddawać głos na swojego faworyta do wtorku, do godziny 18:00, na oficjalnym profilu zmagań na Facebooku. Zwycięzca tej części zyska cztery punkty. Po punkcie przyznać będą mogły z kolei wszystkie kluby I ligi, partner telewizyjny Polsat, sponsor Fortuna oraz Pierwsza Liga Piłkarska. Wygra ten – kto łącznie zgromadzi ich najwięcej.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x