Koszulka Ruchu z autografami trafiła na aukcję dla Nikoli!

28 sierpnia 2020, 17:40 | Autor:

Dziś po południu rozpoczęła się kolejna licytacja w ramach akcji #POMOCDLANIKOLI! Do zdobycia jest kolejny ciekawy gadżet, tym razem związany z Ruchem Chorzów, przekazany przy pomocy Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele.

Na aukcję trafiła oryginalna koszulka meczowa, w której w obecnym sezonie grał kapitan Ruchu Chorzów, Tomasz Foszmańczyk. Na trykocie znajdują się autografy całej drużyny. Koszulkę przekazał klub Ruch Chorzów przy pomocy naszego kolegi z Batorego.

Całość uzyskanych środków przekazana zostanie oczywiście na zbiórkę utworzoną przez mamę Nikoli (więcej szczegółów TUTAJ).

Aukcja rozpoczęła się dziś na profilu Marcina Rybaka na Facebooku (wszelkie informacje poniżej). Potrwa do wtorku, 1 września, do godziny 19:20. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia dziewczynki! Licytować można poniżej.

Przypomnijmy, że tym razem wsparcia wymaga nasza koleżanka z trybun, Iwona Czerniawska, której córka Nikola cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

You’ll never walk alone!!!

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
3 lat temu

Zdrówka Królewno:)

1
0
Would love your thoughts, please comment.x