Widzew zaprezentował koszulki na rundę jesienną (wideo)

28 sierpnia 2020, 15:13 | Autor:

Trzeba było czekać na to do ostatniej chwili, ale w końcu się udało! Wiemy już, jak będą wyglądać koszulki, w których piłkarze łódzkiego Widzewa występować będą w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Klub właśnie je zaprezentował na swoim kanale na YouTube.

Kappa przygotowała trzy komplety strojów. Pierwszy, domowy jest oczywiście czerwony i posiada białe wstawki, a wszystkie logotypy sponsorów umieszczone zostały w kolorze złotym. Drugi, wyjazdowy utrzymano w bieli. Kibice mogli go już zresztą zobaczyć podczas pucharowego meczu z Unią Skierniewice dwa tygodnie temu. Trzeci, czarny komplet przeznaczony został dla bramkarzy.

O ile o wyglądzie trykotów, które w dodatku nie są dedykowane (takie mają się pojawić dopiero w rundzie wiosennej) można dyskutować, to trudno przyczepić się do samego sposobu ich prezentacji. Całość została osadzona w fabrycznym klimacie, a w materiale, oprócz aktualnych zawodników Widzewa, można też zobaczyć byłych graczy, juniorów czy przedstawicieli innych sekcji.

Prezentację koszulek Widzewa na rundę jesienną sezonu 2020/2021 obejrzeć można w poniższym materiale Widzew TV. Zapraszamy!

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
20
0
Would love your thoughts, please comment.x