Brochocki podpisał kontrakt z Widzewem

28 sierpnia 2020, 10:05 | Autor:

W lipcu zawodnikiem rezerw łódzkiego Widzewa został ponownie Grzegorz Brochocki. Dzisiaj jego powrót został oficjalnie zakomunikowany na łamach oficjalnej witryny, a 20-letni napastnik podpisał z klubem obowiązujący przez najbliższy rok kontrakt.

Brochocki już od wieku juniora występował w czerwono-biało-czerwonych barwach i w sezonie 2016/2017 przebił się do pierwszej drużyny. Zagrał w niej jednak tylko w trzech ligowych spotkaniach, w samej końcówce rozgrywek – z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, Sokołem Ostróda oraz Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Później napastnik był zawodnikiem kolejno Neru Poddębice, KS Kutno i Warty Sieradz, ale latem tego roku postanowił wrócić na al. Piłsudskiego. Trafił do rezerw, w których zanotował do tej pory trzy występy w klasie okręgowej – wszystkie w pełnym wymiarze czasowym. Zdobył też jedną bramkę.

Grzegorz Brochocki podpisał z Widzewem roczny kontrakt, w którym zawarta została opcja jego dalszego przedłużenia. Piłkarz ma pomóc drużynie rezerw w wywalczeniu awansu do IV ligi. Na razie łodzianie zajmują w tabeli dopiero dziewiąte miejsce, jednak mają do rozegrania aż dwa zaległe mecze.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt
3 lat temu

Takie decyzje personalne trzeba pochwalić. Drugi po Reszce wraca na stare śmieci. Mam nadzieję, że przedłuży kontrakt z klubem w IV lidze. Z samymi dziećmi, nawet bardzo utalentowanymi nic się nie wygra. Powodzenia Grzegorz!

waldek
3 lat temu

Dobry ruch, w drużynie potrzeba 2 lub 3 starszych zawodników z widzewskim charakterem którzy pomogą utalentowanej młodzieży bo na jedynke nie ma co liczyć bo niektórzy grali jak za kare.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x