Legendarni trenerzy znów odwiedzą „Serce Łodzi”

20 maja 2022, 16:45 | Autor:

Komplet kibiców obejrzy niedzielne spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Podbeskidziem Bielsko-Biała. W tym gronie nie zabraknie także wielu byłych reprezentantów klubu. Wśród nich będą dwaj legendarni trenerzy: Bronisław Waligóra i Władysław Żmuda.

Choć żaden z nich nie mieszka w Łodzi, obaj regularnie śledzą losy zespołu i, gdy tylko mogą, pojawiają się na trybunach. Waligóra, który wprowadził drużynę do europejskich pucharów i zdobył z nią Puchar Polski, ostatnio był na jesiennych derbach z ŁKS, za to Żmuda – autor drugiego mistrzostwa kraju oraz awansu do półfinału Pucharu Europy – w Katowicach, na niedawnym starciu z GKS. Oby teraz obaj byli świadkami powrotu Widzewa do Ekstraklasy!

W „Sercu Łodzi” zamelduje się również całe grono innych byłych widzewiaków. Na uwagę zasługuje zwłaszcza prawdopodobna obecność Leszka Iwanickiego, któremu kilka miesięcy temu kibice czerwono-biało-czerwonych pomogli w przezwyciężeniu problemów zdrowotnych. Lista gości będzie oczywiście o wiele dłuższa – ale wszystkich nie sposób wymienić.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x