Liga Biznesu zagra po raz dziesiąty!

25 kwietnia 2014, 23:20 | Autor:

Liga_Biznesu

Jeszcze w kwietniu po raz dziesiąty wystartuje Liga Biznesu, organizowana przez Fundację Akademia Futbolu. W amatorskich rozgrywkach dla dorosłych na sztucznym boisku Widzewa rywalizować będą drużyny złożone z 10-15 osób, reprezentujące firmy z terenu Łodzi i okolic. „Pomysł na rozgrywki biznesowe dla dorosłych okazał się strzałem w dziesiątkę i spotkał się z dużym zainteresowaniem, dlatego już po raz dziesiąty organizujemy Ligę Biznesu, jako propozycję na aktywny wypoczynek dla osób na co dzień działających w biznesie. Jest to doskonały sposób na integrację pracowników, ale również niepowtarzalna okazja, by ze swoimi partnerami w interesach lub konkurentami zmierzyć się na boisku” – mówi Grzegorz Bakalarczyk, prezes fundacji Akademia Futbolu, organizującej rozgrywki.

Trzeba podkreślić, że udział w Lidze Biznesu to nie tylko pomysł na spędzenie wspólnie wolnego czasu na sportowo, ale także wsparcie szkolenia młodzieży. Na ten cel są bowiem przeznaczane pozyskane środki” – dodaje Bakalarczyk.

Rozgrywki dziesiątej edycji potrwają do końca czerwca. Zakończy je uroczysta gala podsumowująca. Dodatkowe informacje nt. Ligi Biznesu dostępne są na stronie internetowej: www.ligabiznesu.com. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem [email protected].