Porażka rezerw Widzewa w Grodzisku Mazowieckim

26 kwietnia 2014, 15:58 | Autor:

rezerwy

W ramach 30. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej, w dniu dzisiejszym doszło do pojedynku sąsiadów z tabeli, w którym to Pogoń Grodzisk Mazowiecki podejmowała na własnym stadionie drużynę rezerw Widzewa Łódź.  Z owej potyczki zwycięsko wyszli niestety gospodarze, którzy pokonali ekipę Tomasza Kmiecika 2:1.

Pauzujący za kartki Rafał Augustyniak, który nie mógł jechać z pierwszą drużyną na ligowy mecz z Koroną został oddelegowany przez Artura Skowronka do drużyny rezerw, i to właśnie ten obrońca otworzył wynik dzisiejszego spotkania w Grodzisku Mazowieckim w 34. minucie. Do przerwy widzewiacy schodzili prowadząc 1:0.

Druga część spotkania, a mianowicie jej 53. minuta przyniosła gospodarzom wyrównanie, a na listę strzelców wpisał się Marcin Gregorowicz. Żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w doliczonym czasie gry bramkę dla Pogoni zdobył Tomasz Feliksiak. Dzięki temu trafieniu trzy punkty zostały w Grodzisku Mazowieckim, a podopieczni Tomasza Kmiecika zmarnowali dogodną okazję na awans do pierwszej dziesiątki ligowej tabeli. Podobnie jak w minionym pojedynku przeciwko Broni Radom, widzewiacy bramkę stracili w końcówce spotkania dając sobie wydrzeć trzy punkty.

Oprócz wspomnianego Rafała Augustyniaka, w drugim zespole Widzewa w dzisiejszym meczu przeciwko Pogoni wystąpili również Patryk Mikita, Yani Urdinov oraz Aleksey Berezin, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Widzew II Łódź 2:1 (0:1)
Dla Widzewa II: bramkę zdobył Rafał Augustyniak

Widzew II: Berezin – Kozłowski, Augustyniak, Kasperkiewicz, Bogusławski, Lafrance, Czapliński (59′ Kolasa), Rozwandowicz (66′ Grube), Urdinov, Gela, Mikita (59′ Narożnik).