Widzew wyjechał do Kielc bez Melunovicia

26 kwietnia 2014, 16:26 | Autor:

Kaczmarek_wyjazd

Widzewiacy są już po ostatnim treningu przygotowującym ich do meczu z Koroną. Po zajęciach drużyna zjadła wspólnie obiad i udała się w drogę do Kielc. Na pokładzie autobusu zabrakło miejsca dla Alena Melunovicia, który ponownie doznał drobnego urazu.

Drużyna Widzewa dzisiejszą jednostką treningową przeprowadzoną na bocznym boisku przy Piłsudskiego zakończyła przygotowania do jutrzejszego meczu z Koroną. Zawodnicy odbyli godzinny rozruch połączony z elementami ćwiczeń taktycznych. Podczas zajęć drobnemu urazowi uległ Alen Melunović i piłkarza zabraknie w jutrzejszej potyczce przeciwko kielczanom.

Do meczowej kadry, po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją powraca natomiast Jonathan de Amo Perez. Zawodnik wraz z kolegami jest w autokarze zmierzającym do stolicy województwa świętokrzyskiego.

W składzie na Koronę zabraknie Yaniego Urdinova. Macedończyk jest zdrowy, ale został desygnowany na mecz rezerw, który odbył się dzisiaj, a jego los podzielili również m. in. Patryk Mikita, Kevin Lafrance, Łukasz Bogusławski czy Aleksey Berezin