Można już zwalniać miejsca na mecz z Legią

5 sierpnia 2022, 12:00 | Autor:

Dokładnie za tydzień, drugi domowy mecz w nowym sezonie Ekstraklasy, rozegrają piłkarze Widzewa Łódź. W tym odwiecznym ligowym klasyku, podopieczni Janusza Niedźwiedzia zmierzą się z Legią Warszawa. Można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Jako że kibice czerwono-biało-czerwonych kupili komplet karnetów na rundę jesienną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Tego można dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez nowego partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie. Co ciekawe, każde zwolnione miejsce daje również zniżkę 1% na zakup karnetu w następnym sezonie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od piątku, 5 sierpnia, od godziny 12:00 do wtorku, 9 sierpnia, do końca dnia. W środę, 10 sierpnia, w południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Legią. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Starcie z warszawianami zacznie się w piątek, 12 sierpnia, dokładnie o godzinie 20:30.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
31
0
Would love your thoughts, please comment.x