Można już zwalniać miejsca na mecz z Pogonią

20 stycznia 2023, 12:00 | Autor:

W następną sobotę, 28 stycznia, piłkarze Widzewa Łódź rozegrają pierwszy mecz rundy wiosennej. Rywalami podopiecznych Janusza Niedźwiedzia będzie drużyna Pogoni Szczecin. Od dziś można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice czerwono-biało-czerwonych kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od piątku, 20 stycznia, od godziny 12:00 do czwartku, 26 stycznia, do końca dnia. W piątek, 27 stycznia, w południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Pogonią. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z „Portowcami” zacznie się w sobotę, 28 stycznia, o godzinie 17:30.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x