Za widzewiakami ostatni pełny dzień obozu w Turcji

20 stycznia 2023, 22:44 | Autor:

Powoli dobiega końca zgrupowanie pierwszej drużyny w tureckiej Antalyi. Widzewiacy spędzili na zgrupowaniu jak dotąd dziesięć dni, podczas których rozegrali trzy gry kontrolne. Dziś miała miejsce ostatnia z nich, choć wydarzenia tego dnia nie ograniczały się wyłącznie do kwestii wydarzeń na boisku.

Jak czytamy na łamach widzew.com, przedpołudnie było tego dnia wolne, a o godzinie 15:00 lokalnego czasu łodzianie podjęli gruzińskie Dinamo Batumi. Widzewiacy wygrali spotkanie 4:2, jednak sztab szkoleniowy postanowił nie ujawniać składów oraz strzelców bramek.

W drugiej części dnia nastąpił oficjalny chrzest, w ramach którego w szeregi drużyny oficjalnie zostali przyjęci: Andrejs Cyganiks, Mateusz Kempski, Jan Krzywański, Mato Milos, Łukasz Plichta, Jakub Sypek, Łukasz Zjawiński oraz kitman – Kacper Pipczyński. Jak czytamy na stronie oficjalnej, nowoprzyjęci do widzewskiej rodziny zawodnicy odpowiadali na różne pytania i popisywali się występami artystycznymi.

Już jutro czerwono-biało-czerwoni powrócą do kraju. Rano piłkarze udadzą się na śniadanie, a jeszcze przed opuszczeniem kompleksu treningowego czekają ich indywidualne zajęcia na siłowni. Później widzewiacy zjedzą obiad, po którym udadzą się na lotnisko skąd polecą do Warszawy. Planowo łodzianie powinni dotrzeć do Miasta Włókniarzy około 19:10.

Foto: Marcin Bryja/widzew.com

 

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x