Uczniowie łódzkich szkół odwiedzili stadion Widzewa

20 stycznia 2023, 09:27 | Autor:

Kończy się pierwszy tydzień ferii zimowych, trwających obecnie w województwie łódzkim. Wczoraj uczniowie pięciu szkół, a także uczestnicy półkolonii skorzystali z okazji o odwiedzili stadion trzeciej drużyny PKO BP Ekstraklasy.

Najmłodsi uczniowie korzystają z dwóch tygodni wolnego od zajęć i aktywnie spędzają czas. Jedną z form aktywności jest możliwość zwiedzenia stadionu Widzewa Łódź. W czwartek z tej możliwości skorzystało łącznie sześć grup najmłodszych.

Łącznie obiekt przy al. Piłsudskiego 138 odwiedziło ponad 200 dzieciaków! Pierw rzecznik prasowy klubu Marcin Tarociński oprowadził uczniów po szatniach, tunelu, ławkach rezerwowych, a także trybunie prasowej, skąd rozpościera się piękny widok na cały stadion. Na koniec uczniowie udali się do Muzeum Widzewa.

Obiekt został odwiedzony przez uczniów następujących szkół: Szkoły Podstawowe numer 4, 42, 138 oraz 202, Zespół Szkół Specjalnych numer 2, a także uczestnicy półkolonii na Teofilowie.

foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
1910
1 rok temu

„Odwiedzili” chyba bardziej pasuje.

1 rok temu

„Pierw” nowe polskie słowo

Yeti
Odpowiedź do  Bercik
1 rok temu

We współczesnym języku ogólnym unika się sformułowania „pierw”. Część polonistów uważa, że jest to błąd językowy. Ja się jednak zapytam, dlaczego każdy „maluch” na zdjęciu nie jest wyposażony w szalik Widzewa;)

KacperRDG
1 rok temu

No i pięknie, dzieciaki ze szkoły na Rokiciu i półkolonie na Teofilowie… Chyba idzie ku lepszemu, bo kiedyś było nas w tamtych rejonach więcej niż obecnie… Pamiętam czasy jak biały Teofilów miał spora konkurencję zwłaszcza na C… I flagi na płocie oznaczały, że jest tam konkretna i niemała ekipa. A teraz flagi czy szaliki na niektorych osiedlach są wyrazem megalomanii pięciu odszczepiencow siedzących w kanałach, jak to bywa u brodowitych…

Marczycho
1 rok temu

138 to ta na Retkini…?Jak tak to szacun podwójny!!!

KacperRDG
Odpowiedź do  Marczycho
1 rok temu

Też kiedyś były widzewskie rejony na Retkini :-)

Teofilow
1 rok temu

182 na Teofilowie niegdyś wylęgarnia Widzewiaków

8
0
Would love your thoughts, please comment.x