Można nadsyłać wnioski na mecz z Chojniczanką
20 kwietnia 2015, 17:04 | Autor: RyanTak, jak w przypadku spotkania z Termaliką Nieciecza, tak i teraz, jedyną możliwością obejrzenia na żywo meczu z Chojniczanką będzie otrzymanie specjalnego klubowego zaproszenia.
Wniosek o wydanie takiej specyficznej wejściówki dostępny jest TUTAJ. Kibice, chcąc uzyskać zaproszenie, muszą zadeklarować w zgłoszeniu formę (najczęściej gotówkową) wsparcia, jakiej chcą udzielić Widzewowi. Klub tłumaczy taką formę dystrybucji wejściówek prawem unijnym, które zakazuje osiągania przychodów ze stadionu w Byczynie, wybudowanym właśnie za środki z UE. Wielu jednak widzi w poczynaniach włodarzy klubu również inny powód a mianowicie możliwość selekcjonowania chętnych do wejścia na stadion.
Poprzednio na taki krok zdecydowało się niewielu fanów. Obiekt pod Poddębicami odwiedziły podczas starcia ze „Słonikami” zaledwie 463 osoby z czego znaczna większość nie licytowała zaproszeń a dostała je za darmo (piłkarze okolicznych klubów, sponsorzy, władze miasta Poddębic). Mecz z ekipą z Chojnic zostanie rozegrany w sobotę, 25 kwietnia, o godz. 14:00.






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska