Nowa osoba na przedpołudniowym treningu
23 lipca 2019, 12:03 | Autor: Kamil
Piłkarze Widzewa rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z Gryfem Wejherowo. Jak informuje oficjalna strona klubu, w przedpołudniowych zajęciach uczestniczyła jedna nowa osoba. To Jakub Jasiński.
Młody napastnik w ostatnich dniach trenował z Unią Skierniewice, w jej barwach występował też w sparingach. Na razie wrócił jednak do Widzewa, a o tym, jaka będzie jego przyszłość, dowiemy się w najbliższych dniach.
Na Łodziance ćwiczyło dwudziestu trzech piłkarzy. Do zdrowia wrócił już Kamil Piskorski, który pod koniec poprzedniego tygodnia nabawił się drobnego urazu. Na ten moment wszyscy gracze są w pełni sił i będą mogli być brani pod uwagę przy ustalaniu kadry na sobotnie spotkanie.
Część przedpołudniowego treningu odbyła się na boisku, a część na siłowni. Po obiedzie widzewiacy będą pracować już tylko na murawie.







Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Cracovia
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Korona Kielce
GKS Katowice
Motor Lublin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Broń Radom
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Pawlak, niszczysz młodych chłopaków. Chcą odejść to nie blokuj.
Nie ma nic za darmo. Kasę ciągnąć od klubu potrafią więc klub chce na nich zarobić, do tego od kąd jest Pawlak to są pierwsze testy tych młodych tak to grali w rezerwach więc raczej nie blokuje a im pomaga znaleźć klub.
Mało wiesz.
to może podziel się z nami ?
a jak nie to zamilcz …
20 osób minusuje to pewnie oni coś wiedzą. Albo Ty skoro tak bronisz Pawlaka.
a w którym miejscu ja go bronię ? znasz szczegóły to podaj …
Ja czekam na nowe potrzebne nam transfery. Coś długo to trwa.