Ostatni dzwonek na rozliczenie PIT!

23 kwietnia 2015, 14:26 | Autor:

herb_TMRF

Zbliża się koniec kwietnia, nadszedł więc ostateczny czas na składanie deklaracji podatkowych za rok 2014. Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na TMRF Widzew Łódź.

Przypomnijmy, że kilka lat temu swój procent przekazywać można było na działalność Stowarzyszenia „FANATYCY WIDZEWA”. Byliśmy pierwszym stowarzyszeniem kibicowskim, które skorzystało z tej okazji. Dziś zachęcamy Was do przekazywania 1% swojego podatku na drużynę złożoną z kibiców Widzewa, występującą pod nazwą TMRF Widzew Łódź w łódzkiej klasie B.

Jak to zrobić?

Podczas wypełniania deklaracji PIT należy w odpowiednich rubrykach pisać 1% podatku na KRS 0000270261, z celem szczegółowym: TMRF Widzew Łódź 4916. Cel szczegółowy jest tutaj najważniejszy – pozycja 133 w PIT!

Po zakończeniu rozliczania roku podatkowego zebrane środki trafią na konto TMRF i zostają wykorzystane na dalszy rozwój klubu.

Jeśli nie rozliczasz się z fiskusem, bo np. jesteś osobą nieletnią lub nie pracujesz, także możesz pomóc. Wystarczy że o „procencie dla Widzewa” poinformujesz wszystkich swoich znajomych, wydrukujesz ulotki, plakaty informujące o tym, czy wkleisz ten tekst na swojego Facebooka.

Zaczynamy!!!