Ostatni tydzień wolnego widzewiaków

7 stycznia 2019, 08:44 | Autor:

Jeszcze tylko przez tydzień piłkarze Widzewa przebywać będą na urlopach. W przyszły poniedziałek cała drużyna stawi się na pierwszym treningu, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej.

Część graczy już od jakiegoś czasu znajduje na miejscu, a nawet wspólnie pracuje pod okiem trenera przygotowania fizycznego, Michała Chmielewskiego. Na wspólnych zajęciach w siłowni spotykają się m.in. Michael Ameyaw, Kacper FalonMarcin KozłowskiSimonas Paulius, Marcel Pięczek czy Tomasz Wełna.

Reszta piłkarzy dopiero zacznie zjeżdżać się do Łodzi. Mikołaj Gibas wciąż przebywa w rodzinnym Żywcu, a Maciej Kazimierowicz na północy kraju. Nie ma też zawodników zagranicznych, oczywiście oprócz rekonwalescenta Pauliusa. Wszyscy jednak sumiennie pracują, dzięki indywidualnym rozpiskom treningowym i wykorzystaniu systemu Catapult.

Cała drużyna spotka się wspólnie po raz pierwszy 14 stycznia. Przez pierwsze półtora tygodnia widzewiacy będą wyłącznie trenować. Dopiero 26 stycznia ich sparing z Bronią Radom. Dwa dni później podopieczni Radosława Mroczkowskiego wyjadą na zgrupowanie do Uniejowa. Łącznie, tej zimy rozegrają siedem gier kontrolnych.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress