Rozpoczął się finałowy etap plebiscytu „DŁ”

7 stycznia 2019, 14:02 | Autor:

Jeszcze przez ponad tydzień trwa wojewódzka faza plebiscytu „Dziennika Łódzkiego” na „Sportowca Roku”. W finałowym gronie znalazło się dwóch przedstawicieli Widzewa – zespół TMRF z rocznika 2008 i trener Bartosz Bielecki.

Piłkarze TMRF, prowadzeni przez Kacpra Rusa, mają szansę na zwycięstwo w kategorii „Drużyna Roku”. Póki co prowadzą ze sporą przewagą nad rywalami, ale wciąż warto wspierać ich głosami. Można to zrobić, wysyłając SMS o treści LDS.54 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).

Na pierwszym miejscu znajduje się też Bielecki, który walczy o wygraną w konkursie na „Trenera Roku”. Na opiekuna świetnie spisujących się w ostatnich miesiącach trampkarzy Widzewa głosować można poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści LSU.11, również po numer 72355.

Głosowanie trwa do wtorku, 15 stycznia, do godziny 22:00. Laureaci plebiscytu „DŁ” otrzymają statuetki, dyplomy i atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali. Dla przykładu, najlepsza drużyna 2018 roku otrzyma m.in. voucher na zakup sprzętu sportowego o wartości 2000 zł! Warto zatem pomóc widzewskim kandydatom wygrać!

Foto: ŁZPN

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress