W „Sercu Łodzi” trzecia frekwencja w kraju

Tak jak można się było spodziewać, pomimo braku awansu pierwszy domowy mecz Widzewa w nowym sezonie znów zgromadził prawie komplet kibiców. Więcej widzów odnotowano tylko na spotkaniach w Poznaniu i Zabrzu.

12.08.2019, 20:34, autor: Kamil
...czytaj więcej

Piłkarze rozpoczęli przygotowania do meczu w Elblągu

Piłkarze Widzewa mają już za sobą pierwszy w tym tygodniu trening. W zajęciach na Łodziance uczestniczyło dwudziestu trzech zawodników. Zabrakło tylko Przemysława Kity

12.08.2019, 19:14, autor: Kamil
...czytaj więcej

Oceny widzewiaków po meczu z Błękitnymi

Drużyna Widzewa nie zaprezentowała w meczu z Błękitnymi Stargard rewelacyjnego poziomu, ale i tak wygrała 2:0. Po raz pierwszy w tym sezonie łodzianie objęli prowadzenie w spotkaniu, a także pierwszy raz zachowali […]

12.08.2019, 17:36, autor: Ryan
...czytaj więcej

Dwóch widzewiaków w jedenastce kolejki

Tygodnik „Piłka Nożna” opublikował właśnie najlepszą jedenastkę trzeciej kolejki piłkarskiej II ligi. Tym razem uznanie dziennikarzy zdobyło dwóch piłkarzy Widzewa. Chodzi o Łukasza Kosakiewicza i Marcina Robaka.

12.08.2019, 15:41, autor: Bercik
...czytaj więcej

Krótka przerwa Kity

Przemysław Kita ma już za sobą badania rezonansem, o których wcześniej pisaliśmy. Jak poinformowała oficjalna strona widzew.com, wyniki są optymistyczne, choć piłkarza czeka krótka przerwa w treningach.

12.08.2019, 14:02, autor: Kamil
...czytaj więcej

Widzewiacy wracają do treningów

Po wolnej niedzieli, dziś późnym popołudniem piłkarze Widzewa wznawiają treningi – informuje widzew.com. Przed wyjazdem na sobotnie spotkanie z Olimpią Elbląg podopieczni Marcina Kaczmarka ćwiczyć będą sześciokrotnie.

12.08.2019, 12:15, autor: Kamil
...czytaj więcej

Minuta ciszy przed meczem z Błękitnymi

Zanim piłkarze Widzewa rozpoczęli piątkowy mecz z Błękitnymi Stargard, na stadionie przy al. Piłsudskiego miała miejsce minuta ciszy. Uhonorowała ona dwóch zmarłych w ostatnim czasie kibiców łódzkiego klubu.

12.08.2019, 10:23, autor: Kamil
...czytaj więcej

S. Rudol: „Musimy dbać o swój styl”

W piątek trzeci mecz w barwach Widzewa rozegrał Sebastian Rudol. Obrońca po raz pierwszy zachował czyste konto, ale nie ustrzegł się błędów. Z ich powodu nie był zadowolony ze swojego występu.

12.08.2019, 08:36, autor: Kamil
...czytaj więcej

R. Wolsztyński: „Dałem sygnał, że mogę grać w wyjściowej jedenastce”

Piłkarze Widzewa pokonali w pierwszym domowym meczu Błękitnych Stargard. Jeszcze przed przerwą Rafał Wolsztyński zmienił kontuzjowanego Przemysława Kitę. Zagrał dobre spotkanie, a po końcowym gwizdku był zadowolony z postawy drużyny.

11.08.2019, 20:15, autor: Bercik
...czytaj więcej

Coraz więcej widzewskich elementów na stadionie

Już prawie dwa i pół roku minęło od otwarcia nowego stadionu przy al. Piłsudskiego. Choć na obiekcie grają prawie wyłącznie piłkarze Widzewa, do tej pory niewiele było elementów, które to podkreślały. Powoli […]

11.08.2019, 18:31, autor: Kamil
...czytaj więcej

OSKar witał kibiców przed meczem z Błękitnymi

Na wszystkich kibiców, którzy przed piątkowym meczem z Błękitnymi Stargard pojawili się pod stadionem Widzewa, czekała niespodzianka. Witał ich bowiem OSKar, czyli maskotka OSK „Tylko Widzew” i Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy.

11.08.2019, 16:44, autor: Kamil
...czytaj więcej

Podsumowanie 3. kolejki II ligi

W niedzielne popołudnie zakończyła się trzecia seria gier II ligi. Na pozycji lidera tabeli znajduje się Olimpia Elbląg, a bez porażki pozostają też Resovia i Górnik Łęczna. Ani jednego punktu nie zdobyła […]

11.08.2019, 14:56, autor: Kamil
...czytaj więcej

Widzew II Łódź – Ner Poddębice 7:0 (3:0)

Już w przyszły weekend rozpoczną się rozgrywki łódzkiej ligi okręgowej, w których największym faworytem do awansu wydają się rezerwy Widzewa. W ostatnim przedsezonowym sparingu piłkarze drugiej drużyny potwierdzili swoje aspiracje, gromiąc w […]

11.08.2019, 12:41, autor: Kamil
...czytaj więcej

Widzew – Błękitni (foto) cz. IV

Zapraszamy do oglądania czwartej galerii zdjęciowej z piątkowego meczu 3. kolejki II ligi pomiędzy Widzewem a Błękitnymi Stargard. Po bramkach Przemysława Kity i Marcina Robaka, podopieczni Marcina Kaczmarka wygrali 2:0.

11.08.2019, 10:52, autor: Bercik
...czytaj więcej

Ch. Mandiangu: „Wszyscy zobaczyli, że mogę pomóc drużynie”

W kolejnym meczu tego sezonu dobrą zmianę dał Christopher Mandiangu. Piłkarz wszedł na boisko w drugiej połowie i wywalczył rzut karny, który pewnie wykorzystał Marcin Robak.

11.08.2019, 08:56, autor: Kamil
...czytaj więcej

Widzew – Błękitni (doping)

Zapraszamy do oglądania materiału filmowego z dopingiem kibiców Widzewa w trakcie meczu 3. kolejki II ligi z Błękitnymi Stargard. Łodzianie wygrali 2:0, a na trybunach zaprezentowana została oprawa.

10.08.2019, 22:17, autor: Kamil
...czytaj więcej