PGE wciąż z Akademią Widzewa!

4 sierpnia 2022, 15:00 | Autor:

Kolejne świetne informacje sponsorskie przekazała dziś oficjalna witryna klubowa widzew.com! Jak czytamy na jej łamach – współpracę z czterokrotnym mistrzem Polski zdecydowała się kontynuować PGE Polska Grupa Energetyczna. W sezonie 2022/2023 przedsiębiorstwo nadal będzie partnerem głównym Akademii Widzewa.

Spółka PGE zaczęła współpracę z Akademią Widzewa w styczniu 2017 roku, kiedy oficjalnie została jej partnerem. Od tego czasu, jej logo eksponowane było w oficjalnych kanałach klubu, w mediach społecznościowych czy na koszulkach zespołów młodzieżowych. Firma sygnowała też swoją marką turnieje, w których brali udział młodzi zawodnicy czerwono-biało-czerwonych. Tak będzie także w sezonie 2022/2023 – na który przedłużona została dotychczasowa umowa.

„Wspieranie sportu dzieci i młodzieży jest przejawem świadomego podejścia PGE do kwestii budowania wizerunku. W perspektywie długoterminowej zaangażowanie w tym obszarze jest inwestycją w przyszłość. PGE w ramach programu PGE Junior wspiera 18 akademii dziecięcych i młodzieżowych w kraju w dyscyplinach takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy judo. Celem jest zapewnienie ciągłego rozwoju młodych sportowców, którzy w przyszłości zasilą drużyny seniorskie, tak jak to się dzieje w Akademii Widzewa” – powiedział na widzew.com prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej Wojciech Dąbrowski.

„Akademia Widzewa oraz rozwój młodych zawodników to jeden z fundamentalnych obszarów działania klubu. Cieszymy się więc, że od lat możemy liczyć na wsparcie PGE, która pozostanie Partnerem Głównym Akademii. Jednym z naszych celów na ten sezon jest awans rezerw do trzeciej ligi, a także nieustanne podnoszenie poziomu piłkarskiego naszych podopiecznych w młodszych grupach wiekowych. Wierzymy, że ciężka praca, którą na co dzień wykonują nasi zawodnicy, trenerzy oraz wszystkie osoby związane z Akademią, będzie przynosiła wymierne korzyści. Wsparcie zaufanych partnerów, takich jak PGE Polska Grupa Energetyczna, jest więc w tym przypadku bezcenne” – mówił na temat tej współpracy wiceprezes klubu Michał Rydz.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x