Piast wyrwał punkt Pogoni

6 kwietnia 2014, 18:22 | Autor:

Widzew_Pogoń

Piast, który będzie jednym z rywali Widzewa w dodatkowej serii gier, podejmował dziś najbliższego rywala łodzian, Pogoń. Mecz zakończył się podziałem punktów, choć szczecinianie wygrywali do 93 minuty!

Skutecznością znów popisał się Marcin Robak, dla którego trafienie na 1:0 było 19 bramką strzeloną w bieżących rozgrywkach. Bohaterem meczu był jednak Kamil Wilczek. Pomocnik już po minucie golem odpowiedział Robakowi, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry wyrwał dla Piasta jeden punkt. Wcześniej na ponowne prowadzenie wyniósł gości Sebastian Rudol.

Po tym spotkaniu gliwiczanie zajmują 13 miejsce w tabeli, a Widzew traci do nich 11 punktów. „Portowcy” są tuż za podium i kontynuują serię meczów bez porażki. W tym roku jeszcze nie przegrali.