Rezerwy także zwycięskie

6 kwietnia 2014, 15:13 | Autor:

Kończący się pomału weekend był wyjątkowo udany dla kibiców Widzewa. Wczoraj byli oni świadkami wygranej pierwszej drużyny z krakowską Wisłą, a dziś radość sprawiło im efektowne zwycięstwo rezerw w spotkaniu z GKP Targówek.

Łodzianie dobrze weszli mecz z warszawską drużyną, która przed tą kolejką zajmowała 13 miejsce w tabeli, jedno wyżej od Widzewa. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 po golach przesuniętych na to starcie z pierwszego zespołu: Marka Wasiluka i Alena Melunovica (z karnego).
W drugiej połowie podopieczni Tomasza Kmiecika strzelili jeszcze dwie bramki (ponownie Wasiluk oraz Povilas Leimonas), a goście odpowiedzieli tylko jednym, honorowym trafieniem.

Wygrana pozwoliła widzewiakom zamienić się miejscami w dzisiejszym rywalem.

Widzew II Łódź – GKP Targówek 4:1 (2:0)