Piłkarze odwiedzili szkołę na Widzewie Wschodzie

18 maja 2022, 08:30 | Autor:

We wtorkowe przedpołudnie miała miejsce kolejna odsłona akcji „Widzew on Tour”. Piłkarze pierwszej drużyny łódzkiego klubu odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 198 na Widzewie Wschodzie. W spotkaniu wzięło udział ponad dwusetka dzieci!

Wizyta w placówce, zorganizowana przy współpracy z OSK „Tylko Widzew”, rozpoczęła się od lekcji historii. Sprawdzana była wiedza uczniów na temat sukcesów klubu, legendarnych meczów czy zawodników. Później nadszedł czas na serię pytań do przedstawicieli pierwszego zespołu, czyli kapitana Daniela Tanżyny oraz Bartosza Guzdka. Tych nie było końca!

W drugiej części spotkania, najmłodsi mogli zmierzyć się na boisku z samymi piłkarzami i – po podaniu od Guzdka – strzelić gola stojącemu w bramce Tanżynie. Nie mogło też zabraknąć upominków – wszyscy uczestnicy otrzymali widzewskie plany lekcji i pamiątkowe smycze, a do tego przygotowane przez OSK „Tylko Widzew” zdjęcia, na których piłkarscy idole złożyli swe autografy. Placówka dostała też pięćdziesiąt zaproszeń na wybrany mecz nowego sezonu.

To była kolejna odsłona akcji „Widzew on Tour” – wcześniej widzewiacy gościli w dwóch szkołach w Aleksandrowie Łódzkim oraz jednej w Bełdowie. Wszyscy chętni do udziału w inicjatywie, mogą się zgłaszać na adres [email protected].

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x