Pomóż Zuzi i zdobądź koszulkę z autografami widzewiaków!

11 stycznia 2020, 15:40 | Autor:

Piłkarze i kibice Widzewa od lat udowadniają, że mają wielkie serca! Przedstawiciele widzewskiej rodziny tym razem postanowili pomóc 10-letniej Zuzi Kaproń, która do normalnego funkcjonowania potrzebuje kosztownej operacji.

Zuzia od urodzenia walczy o zdrowie. Chciałaby móc chodzić i biegać, ale chore nóżki jej na to nie pozwalają. Jedyną nadzieją dla niej jest operacja przeprowadzona przez wybitnych specjalistów ze Stanów Zjednoczonych. Niestety, koszt zabiegu oszacowano na ponad 300 tysięcy złotych, co znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

W pomoc dziewczynce postanowili się włączyć Daniel Tanżyna Widzewska Emigracja! Obrońca Widzewa po raz kolejny ofiarował na aukcję koszulkę z oryginalnymi autografami zawodników łódzkiego klubu. Cały dochód z licytacji przeznaczony zostanie oczywiście na wsparcie Zuzi.

Licytacja koszulki właśnie wystartowała na naszym profilu na Facebooku. Cena wywoławcza to 100 złotych, ale jesteśmy przekonani, że wzrośnie ona co najmniej kilkukrotnie. Oferty można składać w komentarzach pod zamieszczonym poniżej postem. Koniec aukcji w poniedziałek, 20 stycznia, o godzinie 19:10.

Pomóc dziewczynce można również poprzez wpłatę za pomocą portalu Siepomaga.pl. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

3
Dodaj komentarz

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
19wawa10

Ruszamy, 100 zł. Widzew Warszawa

Fanatyk

Razem Tworzymy Siłę. Zuzia stanie na nogi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress