Pucharowy mecz z Andrespolią jednak u siebie?

16 października 2017, 20:49 | Autor:

Powoli zbliża się termin ostatniego w tym roku meczu Widzewa w Pucharze Polski na szczeblu okręgowym. Rywalem łodzian będzie Andrespolia Wiśniowa Góra, a spotkanie odbyć powinno się w przyszłą środę o godzinie 14:30 na boisku przeciwnika.Nie da się ukryć, że pora ta jest wyjątkowo niekorzystna. Ciężko wyobrazić sobie, żeby duża liczba kibiców była w stanie wyjść z pracy tak wcześnie w dzień roboczy. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, mecz powinien się odbyć na boisku drużyny z niższej ligi. Na obiekcie w Wiśniowej Górze nie ma jednak oświetlenia, a zatem późniejsza godzina nie wchodzi w grę.

Jak się dziś jednak dowiedzieliśmy, Widzew wyszedł z pomysłem rozegrania spotkania w Łodzi, przy Piłsudskiego. Niestety, na tę chwilę jest do tego bardzo daleko, a głównym czynnikiem są zbyt wysokie koszta organizacji imprezy masowej. Dla piłkarzy Andrespolii możliwość występu na takim obiekcie byłby z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu.

Wiele wskazuje jednak na to, że górę weźmie zdrowy rozsądek i mecz odbędzie się w Wiśniowej Górze, o niekorzystnej i przed garstką widzów…Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x