Raport wypożyczonych: Dwóch widzewiaków w grze

30 marca 2022, 14:36 | Autor:

Kolejne dwa ligowe weekendy mają za sobą piłkarze wypożyczeni z Widzewa Łódź do innych klubów. W tym czasie na boisku pojawiło się dwóch z nich: Kamil Owczarczyk oraz Kamil Piskorski. Jakub Mamełka cały czas leci z kolei kontuzję złamanego obojczyka.

Dwukrotnie na murawie zameldował się występujący w Włókniarzu Zelów Owczarczyk. Dla pomocnika nie był to udany czas, bo jego drużyna przegrała z Wartą Sieradz 0:6 i z Orkanem Buczek 0:3. W pierwszym spotkaniu zawodnik wyszedł w podstawowym składzie i grał przez prawie siedemdziesiąt minut, w drugim wszedł z ławki na kwadrans przed końcem.

Ani jednego punktu nie zdobyła również Sparta Brodnica Piskorskiego. Zespół najpierw uległ na wyjeździe Lechowi Rypin 0:2, a następnie – po bardzo wyrównanej batalii – na własnym terenie nie stawił czoła Włocłavii Włocławek 2:3. Widzewiak dwukrotnie zaliczył pełne dziewięćdziesiąt minut, w drugim starciu ukarany został dodatkowo żółtym kartonikiem.

Pod nieobecność Mamełki, Sokół Aleksandrów Łódzki zremisował z GKS Wikielec 1:1 i przegrał z Legionovią Legionowo 0:2. Obrońca jest coraz bliższy powrotu do gry.

Raport wypożyczonych (19-26 marca):

III liga

Jakub Mamełka (Sokół Aleksandrów Łódzki) – 0 minut (kontuzja) + 0 minut (kontuzja)

IV liga

Kamil Owczarczyk (Włókniarz Zelów) – 69 minut + 18 minut
Kamil Piskorski (Sparta Brodnica) – 90 minut + 90 minut, żółta kartka

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x