Widzewiacy odwiedzili kolejną tomaszowską szkołę

30 marca 2022, 11:38 | Autor:

Widzewiacy z Tomaszowa Mazowieckiego kontynuują swoją akcję „Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport”! Kolejna jej odsłona miała miejsce w poniedziałek, gdy piłkarze pierwszej drużyny wicelidera I ligi odwiedzili Szkołę Podstawową na Ludwikowie.

W placówce zjawili się Przemysław Kita i Patryk Stępiński. Jak czytamy na widzew.com, długie spotkanie z grupą liczącą ponad 220 uczniów przebiegało w sportowej atmosferze. Jego pierwsza część poświęcona była poznaniu historii łódzkiego klubu oraz pracy profesjonalnych graczy, następnie odbyła się zaś lekcja wychowania fizycznego. Wychowankowie szkoły brali udział w różnego rodzaju konkursach i mieli okazję do zdobycia widzewskich gadżetów. Na sam koniec przyszła pora na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć oraz rozdawanie autografów.

Projekt „Od najmłodszych lat Razem Trenujemy Sport” zwyciężył w lokalnym budżecie obywatelskim – zakłada on serię wizyt przedstawicieli Widzewa w tomaszowskich szkołach. Do tej pory uczestniczyło w nim ponad dwa i pół tysiąca dzieci, a do końca roku odwiedzonych zostanie jeszcze pięć miejscowych placówek. Ich łączna liczba zamknie się na jedenastu.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x