Rozpoczął się bardzo ważny tydzień dla Widzewa

27 maja 2019, 11:02 | Autor:

Rozpoczęty dziś ostatni tydzień maja będzie bardzo ważny dla całego Widzewa. Być może poznamy w nim nowego trenera łodzian, z całą pewnością dowiemy się też, czy we władzach klubu zajdą istotne zmiany.

Jak już wcześniej powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubu Łukasz Masłowski, w tym tygodniu powinny zostać sfinalizowane rozmowy, dotyczące wyboru następcy Jacka Paszulewicza. Na razie ciężko jednak domniemywać, z kim one się toczą, a większość kandydatów to raczej tylko propozycje medialne.

Całkiem możliwe, że w najbliższych dniach potwierdzony zostanie też pierwszy letni transfer do Widzewa. Bardzo blisko trafienia na al. Piłsudskiego jest napastnik Olimpii GrudziądzPrzemysław Kita. Jeżeli na ostatniej prostej sprawy się nie skomplikują, lada chwila powinien on zostać ogłoszony nowym piłkarzem łodzian.

Najważniejsze czeka nas jednak na sam koniec tygodnia. Na 31 maja zaplanowane zostało Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia RTS. Powinna zdecydować się na nim przyszłość zarówno zarządu, jak i rady nadzorczej łódzkiego klubu. Przypomnijmy, że wcześniej oddały się one do dyspozycji.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o tym, że w Widzewie dojdzie do bardzo dużych zmian. Według dziennikarza „Przeglądu Sportowego”, Łukasza Grabowskiego, i zarząd, i rada nadzorcza mogą przestać pełnić dotychczas sprawowane funkcje. To może, choć nie musi, oznaczać trzęsienie ziemi przy al. Piłsudskiego.

Na razie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalszy rozwój sytuacji. Na WTM będziemy ją oczywiście dla Was na bieżąco monitorować!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
43
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x