Ruszył kolejny etap sprzedaży karnetów
14 stycznia 2023, 12:08 | Autor: Michał
Zgodnie z harmonogramem sprzedaży karnetów, od dziś wszyscy kibice Widzewa mogą przedłużyć swoją wejściówkę z jednoczesną zmianą miejsca na obiekcie. Nie warto zwlekać, ponieważ etap ten potrwa tylko do końca poniedziałku.
Wczoraj taka możliwość przysługiwała jedynie członkom Klubu 1910, którzy regularnie wspierają Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy. Dziś mogą dokonać tego już wszyscy sympatycy chcący oglądać zmagania w rundzie wiosennej z innego miejsca na stadionie. Warto zdecydować się na przedłużenie abonamentu, bowiem licznik na stronie oficjalnej pokazuje, że do wejścia na mecze Widzewa uprawnionych jest już prawie 15 tysięcy kibiców!
Opcja przedłużenia ze zmianą miejsca zakończy się w w nocy z poniedziałku na wtorek. Później będzie miała miejsce jednodniowa przerwa techniczna, a w środę wystartuje otwarta sprzedaż karnetów, które nie znajdą do tego czasu swoich nabywców.
Karnet z zachowaniem miejsca można przedłużyć TUTAJ.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska