Sponsor strategiczny klubu na początku roku?

15 grudnia 2021, 18:10 | Autor:

Środowa konferencja prasowa poświęcona została nawiązaniu współpracy między Widzewem Łódź a firmą Panattoni, która została oficjalnie ogłoszona sponsorem strategicznym akademii czterokrotnego mistrza Polski. Kibice dopytują jednak, co z zapowiadanym sponsorem klubu. O nim mamy się dowiedzieć na początku roku.

Przypomnijmy, że o zaawansowanych negocjacjach z dwoma podmiotami – jednym dla całego klubu, zaś drugim dla akademii – informował w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” prezes Mateusz Dróżdż. „Miejsce na koszulce Widzewa ma określoną wartość i nie chcemy poniżej niej schodzić. Marketingowo i sprzedażowo naprawdę mamy całkiem niezłą siłę przebicia i musimy to wykorzystać. (…) W najbliższych tygodniach ogłosimy sponsorów strategicznych klubu i akademii. Temat jest praktycznie zamknięty, pracują już tylko prawnicy” – mówił wtedy.

Dzisiaj ogłoszona została więc nazwa jednego z nich. Co zatem z drugim? O to zapytany został podczas konferencji prasowej wiceprezes Michał Rydz. „Ja już wielokrotnie podkreślałem, że rozmowy lubią ciszę, a dzisiejsza konferencja jest dowodem tego, że przy odrobinie zaufania oraz naszej ciężkiej pracy jesteśmy w stanie ogłosić bardzo ciekawego partnera. Deklaruję, że rozmowy trwają, pewne dokumenty są przygotowywane. Jeżeli dacie nam chwilę czasu, to mam nadzieję, że na początku roku będziemy mieli dobre wieści i opakujemy je w odpowiedni sposób, bo każda taka współpraca jest dla nas ważnym wydarzeniem” – od razu odpowiedział.

Kto zostanie tym sponsorem? Na razie nie wiemy. Według dzisiejszych doniesień „Wyborczej”, nieoficjalnie mówi się o firmie DiMedical, która wspierała już klub z al. Piłsudskiego przy okazji październikowych derbów Łodzi. Wcześniej w sieci przewijała się z kolei nazwa jednego z przedsiębiorstw związanych z szeroko pojętym przemysłem wędliniarskim. Czy to faktycznie któraś z nich postanowi pomóc Widzewowi, przekonamy się najpewniej w najbliższym czasie.

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
39
0
Would love your thoughts, please comment.x