Widzewiacy wyróżnieni przez „Piłkę Nożną”

15 grudnia 2021, 10:26 | Autor:

W najnowszym wydaniu tygodnika „Piłka Nożna” opublikowana została jedenastka rundy jesiennej w I lidze. Jak można było przypuszczać, nie zabrakło w niej zawodników Widzewa Łódź! W wyjściowym zestawieniu jest ich dwóch, z kolei w rezerwowym jeszcze jeden.

Wśród najlepszych pierwszoligowców ostatniej rundy znaleźli się Patryk Stępiński i Marek Hanousek. „Wreszcie odżył. Nie był bezbłędny, ale po raz pierwszy od lat może zaliczyć rundę na plus” – czytamy na temat tego pierwszego. „Mózg drugiej linii łodzian. Z takim piłkarzem łatwiej o sukcesy w I lidze” – dodali zaś dziennikarze „PN” na temat czeskiego pomocnika.

Trzy osoby w składzie ma Miedź Legnica: Nemanję Mijuskovicia, Maxime Domingueza i Patryka Makucha, dwie Sandecja Nowy Sącz: Tomasza Boczka i Damira Sovsicia, a po jednym Chrobry Głogów (Rafał Leszczyński), Korona Kielce (Jacek Podgórski), Arka Gdynia (Hubert Adamczyk) oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała (Kamil Biliński).

W jedenastce dublerów pojawił się za to Juliusz Letniowski. W niej dwóch reprezentantów mają GKS Tychy oraz Korona Kielce, a pozostałe kluby I ligi co najwyżej po jednym.

Jedenastka jesieni I ligi wg „PN”:

Leszczyński (Chrobry) – Podgórski (Korona), Mijusković (Miedź), Boczek (Sandecja), Stępiński (Widzew)Hanousek (Widzew), Dominguez (Miedź) – Makuch (Miedź), Sovsić (Sandecja), Adamczyk (Arka) – Biliński (Podbeskidzie)

Jedenastka dublerów:

Forenc (Korona) – Rudol (Sandecja), Marcjanik (Arka), Mesjasz (Skra), Wołkowicz (GKS T.) – Mikita (Stomil), Tront (Miedź), Letniowski (Widzew), Grzeszczyk (GKS T.), Łukowski (Korona) – Sobczak (Zagłębie)

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x