Widzewiacy wyróżnieni przez „Piłkę Nożną”

15 grudnia 2021, 10:26 | Autor:

W najnowszym wydaniu tygodnika „Piłka Nożna” opublikowana została jedenastka rundy jesiennej w I lidze. Jak można było przypuszczać, nie zabrakło w niej zawodników Widzewa Łódź! W wyjściowym zestawieniu jest ich dwóch, z kolei w rezerwowym jeszcze jeden.

Wśród najlepszych pierwszoligowców ostatniej rundy znaleźli się Patryk Stępiński i Marek Hanousek. „Wreszcie odżył. Nie był bezbłędny, ale po raz pierwszy od lat może zaliczyć rundę na plus” – czytamy na temat tego pierwszego. „Mózg drugiej linii łodzian. Z takim piłkarzem łatwiej o sukcesy w I lidze” – dodali zaś dziennikarze „PN” na temat czeskiego pomocnika.

Trzy osoby w składzie ma Miedź Legnica: Nemanję Mijuskovicia, Maxime Domingueza i Patryka Makucha, dwie Sandecja Nowy Sącz: Tomasza Boczka i Damira Sovsicia, a po jednym Chrobry Głogów (Rafał Leszczyński), Korona Kielce (Jacek Podgórski), Arka Gdynia (Hubert Adamczyk) oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała (Kamil Biliński).

W jedenastce dublerów pojawił się za to Juliusz Letniowski. W niej dwóch reprezentantów mają GKS Tychy oraz Korona Kielce, a pozostałe kluby I ligi co najwyżej po jednym.

Jedenastka jesieni I ligi wg „PN”:

Leszczyński (Chrobry) – Podgórski (Korona), Mijusković (Miedź), Boczek (Sandecja), Stępiński (Widzew)Hanousek (Widzew), Dominguez (Miedź) – Makuch (Miedź), Sovsić (Sandecja), Adamczyk (Arka) – Biliński (Podbeskidzie)

Jedenastka dublerów:

Forenc (Korona) – Rudol (Sandecja), Marcjanik (Arka), Mesjasz (Skra), Wołkowicz (GKS T.) – Mikita (Stomil), Tront (Miedź), Letniowski (Widzew), Grzeszczyk (GKS T.), Łukowski (Korona) – Sobczak (Zagłębie)

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
2 lat temu

Hm, nie ma Kuby Wrąbla na budzie? To mnie zaskoczyli

jacek
2 lat temu

„drugiej ligi łodzian” nawet w pilce nożnej automaty robią korektę..

Konrad
2 lat temu

Dziwi mnie brak Wrąbla

Janek
2 lat temu

Minimum w dublerach powinien być Wrabel, dziwne też że nie ma Kobackiego

Pif
2 lat temu

A gdzie Dominik i Kuba?

Drozd33
2 lat temu

Dziwne ze nie ma Wrabla-Sovisicem i Boczkiem powinien sie Widzew zainteresowac (Boczek chuba najwiecej odbiorow i wygranych pojedynkow w lidze-wiwcej 15 procent niz Honusek)

xxx
2 lat temu

pizdeusze spod Kaliskiego sie nie załapali nawet na ławe ???? oj jaka szkoda :) :) :)

Tomek 66
2 lat temu

Gdzie sąsiedzi? Przecież Salski nikogo nie wziąłby od nas do swojej drużyny. Dupek!

ZDZISŁAW
2 lat temu

RUDOLA TRZYMALIŚMY W REZERWACH A TU PROSZĘ……….MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ ZNAJDZIEMY LEPSZEGO OBROŃCĘ OD NIEGO.

Marcin
2 lat temu

Sebek Rudol xD

10
0
Would love your thoughts, please comment.x