Hanousek defensywnym pomocnikiem jesieni w I lidze!

15 grudnia 2021, 22:00 | Autor:

To kolejna odsłona konkursu prowadzonego w oficjalnych mediach społecznościowych I ligi – i kolejna nagroda dla piłkarza Widzewa Łódź! Najlepszym defensywnym pomocnikiem rundy jesiennej na zapleczu Ekstraklasy został bowiem wybrany Marek Hanousek!

Czech znalazł się wśród trzech nominowanych, obok Adama Dei z Arki Gdynia i Mathieu Scaleta z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Widzewiak nie dał jednak konkurencji najmniejszych szans, zdobywając w głosowaniu prawie cztery razy większe poparcie od drugiego zawodnika! Nim został środkowy pomocnik gdynian, z kolei podium zamknął przedstawiciel „Górali”.

Dla Hanouska była to wyśmienita runda jesienna, podczas której był prawdziwym liderem ekipy Janusza Niedźwiedzia. Imponująco wyglądają zwłaszcza jego defensywne statystyki: 205 wygranych pojedynków (czwarty w lidze), 145 wygranych pojedynków w obronie (trzeci w lidze), a także 84 odbiory (drugi w lidze). Oby wiosną było tylko odrobinę lepiej z przodu!

Hanousek jest trzecim widzewiakiem w jedenastce jesieni I ligi wybieranej przez kibiców. Wcześniej zameldowali się w niej także Jakub Wrąbel oraz Krystian Nowak.

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
23
0
Would love your thoughts, please comment.x