Hanousek defensywnym pomocnikiem jesieni w I lidze!

15 grudnia 2021, 22:00 | Autor:

To kolejna odsłona konkursu prowadzonego w oficjalnych mediach społecznościowych I ligi – i kolejna nagroda dla piłkarza Widzewa Łódź! Najlepszym defensywnym pomocnikiem rundy jesiennej na zapleczu Ekstraklasy został bowiem wybrany Marek Hanousek!

Czech znalazł się wśród trzech nominowanych, obok Adama Dei z Arki Gdynia i Mathieu Scaleta z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Widzewiak nie dał jednak konkurencji najmniejszych szans, zdobywając w głosowaniu prawie cztery razy większe poparcie od drugiego zawodnika! Nim został środkowy pomocnik gdynian, z kolei podium zamknął przedstawiciel „Górali”.

Dla Hanouska była to wyśmienita runda jesienna, podczas której był prawdziwym liderem ekipy Janusza Niedźwiedzia. Imponująco wyglądają zwłaszcza jego defensywne statystyki: 205 wygranych pojedynków (czwarty w lidze), 145 wygranych pojedynków w obronie (trzeci w lidze), a także 84 odbiory (drugi w lidze). Oby wiosną było tylko odrobinę lepiej z przodu!

Hanousek jest trzecim widzewiakiem w jedenastce jesieni I ligi wybieranej przez kibiców. Wcześniej zameldowali się w niej także Jakub Wrąbel oraz Krystian Nowak.

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mr1910
2 lat temu

Brawo Marek jesteś sercem drużyny w Sercu Łodzi!

Maykel
2 lat temu

Zasłużenie !!!! było warto mu dać szanse jeszcze :) on nie w jednym zespole Extraklasy by sie wyróznial :) ale jest nasz i przedluzyl kontrakt nie dawno :) Marko i tak trzymaj !

Wojtek
2 lat temu

Marek „profesor” Hanousek:) Gratulacje Marek

Stardust
2 lat temu

Pan Profesor Marek Hanousek. Możliwe, że jest nie tylko najlepszym defensywnym pomocnikiem 1 ligi, ale wydaje się, że jest także jednym najlepszych piłkarzy grającym na tej pozycji w Polsce. Trener reprezentacji Czech powinien się nim zainteresować. To zaszczyt, że gra dla naszego Widzewa.

Mar
2 lat temu

W plebiscycie mediów społecznościowych to rok w rok byśmy LM wygrywali pewnie. Taka wartość tego plebiscytu

Waldemar
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

Siła Widzewskiej rodziny

Kukiz kibicuje ap.
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

Zmykaj do swojego idylicznego klubiku z al.uryny. Dziwne każdy twój komentarz w podobnym tonie. Chodź tu i tak jesteś jak dla ciebie stonowany. Denerwuje cię Widzew ?

MslashM
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

Jako Kibic Widzewa powinieneś być dumny, że Nasz zawodnik został wyróżniony.

Kixon
Odpowiedź do  MslashM
2 lat temu

Ale to biala parówa jest przecież

Sławek
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

Ten plebiscyt pokazuje jaką wartość mają kibice danej drużyny. W tym przypadku akurat naszego Widzewa. Pokazuje to ilu nas jest – i będzie jeszcze więcej. Pokazuje jak się interesujemy drużyną i co ona dla nas znaczy. Pokazuje jak doceniamy naszych piłkarzy za dobrze wykonaną robotę. Pokazuje jak nam zależy. Dlaczego plebiscytu nie wygrał zawodnik łks mimo, że wg Pana Salskiego i nie tylko (wypowiedź MD) w jego drużynie grają najlepsi piłkarze? Odpowiadam: Ponieważ kibiców tej drużyny jest mało i ………. im mało zależy, albo po prostu nikt w piłkarzy łksu nie zasłużył. Tylko Widzew RTS!

KacperRDG
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

I tak i nie, ale zawsze lepiej wygrywać nawet w takich plebiscytach niż nic nie zdobywać, tak się buduje medialną i marketingowa wartość klubu. Popatrz co jest za torami, jedyne co oni mogą wygrać to upust w klepsydrze albo voucher do monopolowego…

Hector
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

Mar. Taka wartość plebiscytu, a siła naszej społeczności.

Obiektywny
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

Dlaczego kolega Mar jest minusowany? Nie napisał, że M.H. jest słabym zawodnikiem i że na ten tytuł nie zasłużył. Napisał tylko między wierszami, że taki plebiscyt jest mało obiektywny, bo głosują sympatie kibicowskie, a nie fachowe opinie. Taki plebiscyt, gdzie głosują kibice, powinien mieć znaczenie „który klub ma najbardziej aktywnych/najliczniejszych kibiców w necie”. Tylko taki konkurs jest bez sensu, bo wiadomo, że wygrałby nasz Widzew – tu nie trzeba nic sprawdzać. Taka jest prawda, i nie ma co minusować. Było niedawno nt. bramki kolejki, gdzie wygrał Montini z bramką strzeloną mega-przypadkiem nosem. Naprawdę to była najładniejsza bramka? Tak uważacie? Proszę… Czytaj więcej »

RedMan
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

no i co? tak bardzo cię pieczą cztery litery???

Hannibal_Carthaginian
2 lat temu

Warto poszukać w Czechach, nasi południowi sąsiedzi lepiej grają w piłkę niż Polacy

OdZawszeWidzewiak
2 lat temu

Pan Profesor

Mr. X
2 lat temu

Brawo.
Zapracował na to.
Gratulacje.
Ave Widzew

Lars
2 lat temu

Brawo Marek!!!

Jaro
2 lat temu

Gratulacje Marek masz wielkie serce do walki na boisku .

OdZawszeWidzewiak
2 lat temu

Podoba mi sobie w Marku to, se jak straci piłkę to nie zwiększa głowy, a zapierdala aby ją odzyskać jak najszybciej

Kixon
2 lat temu

Hanousek jest jak połączenie Radka Michalskiego i Rysia Czerwca

Ikon
2 lat temu

Nie mogło być inaczej.
P.s. zaraz przeczytamy wypowiedź Salskiego ze ma w składzie lepszych :D:D:D

Grzesiek
2 lat temu

Plebiscyt-plebiscytem, ale fakt-faktem. Przechodzi nasz Marek w tym sezonie pozytywną metamorfozę, w porównaniu do sezonu minionego, gdzie oględnie mówiąc „nie błyszczał”. Obecnie zaś wydaje się być w Widzewie piłkarzem nie do zastąpienia (dobrze, że go nie zabrakło, gdy dopadł nas kryzys)… Jeśli tylko na wiosnę utrzyma poziom gry w destrukcji z jesieni i poprawi w ofensywie (a myślę, że jest to do zrobienia), to mamy gracza, którego zazdrościć nam będzie cała Ekstraklasa… Pozdrawiam.

23
0
Would love your thoughts, please comment.x