Widzew włączył się w Szlachetną Paczkę

14 grudnia 2021, 21:00 | Autor:

Od wielu lat w okresie przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się akcja Szlachetna Paczka, w ramach której udzielana jest pomoc potrzebującym. Regularnie włączają się w nią przedstawiciele Widzewa Łódź oraz jego kibice – i nie inaczej jest tym razem.

Jak czytamy na łamach widzew.com, klub pomógł panu Krzysztofowi z Kutna, dla którego zebrano widzewskie gadżety oraz koszulkę piłkarską. Wszystkie prezenty trafią do jego synka, który chce zostać zawodowym piłkarzem. Miejmy nadzieję, że marzenia te wkrótce się spełnią!

Pomóc postanowili także zawodnicy i sztab Akademii Widzewa, przy ogromnym wsparciu OSK „Tylko Widzew”. Na Łodziance ustawiony został kosz, do którego można było wrzucić żywność, odzież czy środki czystości, a trenerzy i członkowie OSK zapewnili środki finansowe. Zgromadzone dary zostaną następnie przekazane do pani Anny spod Łowicza.

Więcej o Szlachetnej Paczce przeczytać można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
2 lat temu

Dobry żart hahahaha przy wsparciu OSK hahahah Wartość tej paczki to ponad 12500pln a wkład akademii to 2500 pln Ogarniam paczkę od ładnych kilku lat i wiem jaki jest wkład akademii.Wsparli nas rak temu (wartość 1500 pln przy wartości paczki ponad 7500) wsparli nas w tym roku w w/w kwocie a śpiewka drugi raz z rzędu ,że to oni zrobili paczkę hahahahah.Za rok zrobią sami zobaczymy czy dadzą rade i jaki to będzie sukces .Ja na pewno nie będę firmował tej obłudy

Ed Bloom
Odpowiedź do  Tomasz
2 lat temu

Jakakolwiek niebyłaby to kwota to jest to wsparcie. Bardzo Ci gratuluję, że ogarniasz paczkę. Jestem Ci nawet wdzięczny za pomoc potrzebującym. Każdy pomaga jeśli chce. Pomaga jak umie i na ile go stać. Licytowanie się kto ile dał i pretensje, że dał za mało są nie na miejscu. Z całym szacunkiem ale zadaniem akademii nie jest pomoc w Szlachetnej Paczce. Czepianie się, że w artykule nikt nie podaje ile co jest warte itd to zakrawa troszkę na śmieszność. Coś w stylu „ja daję więcej a o mnie nie piszecie”. Otóż Tomaszu zapewniam Cię, że nie tylko ja Cię cenię za… Czytaj więcej »

Last edited 2 lat temu by Ed Bloom
Tomasz
2 lat temu

A tak dla ścisłości to nie dla pani Agnieszki tylko Anny i jej czterech sunów

Ed Bloom
Odpowiedź do  Tomasz
2 lat temu

Tak dla ścisłości to SYNÓW

Tomasz
2 lat temu

Nie zwróciłem uwagi tutaj imię pani się zgadza przepraszam

6
0
Would love your thoughts, please comment.x