Nowak w dwójce najlepszych stoperów jesieni

14 grudnia 2021, 17:00 | Autor:

W oficjalnych mediach społecznościowych trwa plebiscyt na najlepszych piłkarzy jesieni w I lidze. Właśnie zakończyło się zaś głosowanie na środkowych obrońców. Największe poparcie zyskali Krystian Nowak z Widzewa Łódź i Nemanja Mijusković z Miedzi Legnica.

Nominacje otrzymało pięciu zawodników – oprócz wspomnianej dwójki, byli to jeszcze Martin Dobrotka z Arki Gdynia, Piotr Malarczyk z Korony Kielce oraz Nemanja Nedić z GKS Tychy. Tak jak się można było jednak spodziewać, Nowak nie dał konkurencji żadnych szans, a Mijusković o ponad sto głosów wyprzedził Nedicia, który zajął najniższy stopień podium.

Tym samym skompletowany został blok obronny – miejsce w bramce zajął Jakub Wrąbel, z kolei na bokach defensywy ustawieni zostali Adrian Klimczak (ŁKS Łódź) oraz Bartosz Jaroch (Resovia). W kolejnych dniach odbywać się będą głosowania na dalsze pozycje.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktorio
2 lat temu

Krystian to najlepszy nasz defensor.Jeden z najlepszych transferów reaktywacji.

Jaro
2 lat temu

Witam. Miłe wyróżnienie piłkarza Widzewa .
Teraz prośba o stworzenie paczki świątecznej dla każdego wiernego i aktywnego kibica Widzewa mam na myśli materiał video ze zdobytych goli w rundzie jesiennej. Będzie to piękny prezent dla nas kibiców, zarządu oraz miły gest dla autorów zdobytych bramek . Pozdrawiam

Bartek85
Odpowiedź do  Jaro
2 lat temu

Plus reakcje trybun :)

Moryc Welt
Odpowiedź do  Jaro
2 lat temu

Oj będzie na co popatrzeć. :-)

The Great Cornholio
2 lat temu

Tak, z innej beczki. Pił ktoś tą naszą whisky? Bo chciałem dla ziomka na prezent, a nie wiem czy warto?

AntoRTS
2 lat temu

Teraz czekamy na przedłużenie kontraktu z Krystianem. Jego chwilowy brak jesienią pokazał, jak jest wart dla tej drużyny.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x