Trening w Wiśniowej Górze (foto)

4 grudnia 2023, 21:22 | Autor:

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z dzisiejszego treningu drużyny Widzewa na boisku w Wiśniowej Górze. Piłkarze Daniela Myśliwca rozpoczęli tą jednostką mikrocykl przygotowujący ich do spotkań ze Stalą Mielec oraz Puszczą Niepołomice.

Autor zdjęć: Młody17

Kliknij, by przejść do galerii

 

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
7 miesięcy temu

Zmienić Myśliwca tak jak Niedźwiedzia i zatrudnić wreszcie doświadczonego trenera.Uważam,że przy dobrym, doświadczonym trenerze Widzew by walczył o czołowe miejsce w ekstraklasie a nie obijał się o ogony ligi.Młodzi trenerzy dopiero się uczą prowadzenia drużyny w ekstraklasie a doświadczeni np. Magiera będąc doświadczonym trenerem z drużyną nie lepszą od Widzewa prowadzi w ekstraklasie. Taki trener typu Magiery jest potrzebny w Widzewie a będą sukcesy.A tak raz będziemy wygrywać raz przegrywać i ciągle będziemy oglądać się, czy jesteśmy daleko od strefy spadkowej.Młodzi trenerzy nie wygrywają ligi tylko doświadczeni. Myśliwiec jest dobrym trenerem,ale jeszcze dla niego długa droga,kiedy z drużyną zdobędzie mistrzostwo… Czytaj więcej »

Kołomir
Odpowiedź do  Janusz
7 miesięcy temu

Ty jesteś głupi czy tylko udajesz, ten Twój super doświadczony trener jeszcze rok temu został wyjebany na zbity pysk ze Śląska za brak wyników i tylko dla tego go przywrócili spowrotem bo miał ważny kontrakt i nie chcieli opłacać dwóch trenerów. Zobaczymy na Wiosnę jak dostaną w trąbę kilka meczów co wtedy zrobi Magiera. ŁKS też ma zajebistego doświadczonego trener i robi z nimi wyniki aż miło patrzeć. Odpierdol się od Myśliwica niech w końcu ktoś potrenuje w Widzewie kilka sezonów i skończmy pierdolić o jakimś wypaleniu i utracie szatni. Piłkarzyki jak się wypalają albo grają przeciwko trenerowi to może… Czytaj więcej »

Marcin
Odpowiedź do  Kołomir
7 miesięcy temu

Super dokopane januszkowi może ta pizda jest z kaliskiego

Janusz
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Już raz pisałem,nie będę wyjeżdżał z Łodzi, bo nie mieszkam w Warszawie ani w Łodzi.Przyjeżdżam z daleka z dziećmi do Łodzi tylko na mecze Widzewa. I nie jestem pedałem.A ty nie jesteś kibicem Widzewa,bo ochlajpusy do których należysz są kibicami Legii

Janusz
Odpowiedź do  Kołomir
7 miesięcy temu

Co ty chcesz od tych zawodników. Potrzebują tylko dobrego doświadczonego trenera a Widzew będzie w czubie tabeli.W zeszłym roku na jesieni pokazali co potrafią i to przy kiepskim trenerze jakim był Niedźwiedź.Potencjał zawodnikW Widzewa jest dużo większy niż obecne miejsce w tabeli. A jeżeli chodzi o Magierę to już pokazał w Legii jaki jest dobry.Przy takim młodym trenerze jakim jest Myśliwiec będziemy czekali kilka lat jak Widzew będzie walczył o najwyższe cele. ż pokazał w Legii jaki jest dobry.ł o najwyższe cele.Nie piszę, że Myśliwiec jest słabym trenerem,ale mało doświadczony i w z wiąązku z tym będziemy czekali na sukcesy… Czytaj więcej »

Valdano
Odpowiedź do  Janusz
7 miesięcy temu

Zjeżdżaj trollu na Kaliski bo ci pociąg odjedzie. Won prowokatorze kałesiacki.

Robert
Odpowiedź do  Janusz
7 miesięcy temu

Orest Lenczyk jest wolny.

Janusz
Odpowiedź do  Robert
7 miesięcy temu

Powiedziałem dobrym doświadczonym…

Dixon
Odpowiedź do  Robert
7 miesięcy temu

On ma ze 140 lat

Janusz
Odpowiedź do  Dixon
7 miesięcy temu

Bez komentarza.

Sebastian
Odpowiedź do  Janusz
7 miesięcy temu

Już wzięliście doświadczonego na kaliski i sobie punktujecie całe 0,2 punktu na mecz. Od Nas się odpierdolcie i zajmijcie sobą bo wieje chujem z waszych trybun i napisu zakryć nie potraficie. Hahaha.

Janusz
Odpowiedź do  Sebastian
7 miesięcy temu

Nie wiem o czym ty piszesz. A z Łodzi nie będę wyjeżdżał bo nie mieszkam w Łodzi.Przyjeżdżam do Łodzi tylko na mecze Widzewa od kilku dzięsięciu lat.ty nie jesteś kibicem Widzewa,bo ochlajpusy do których należysz są kibicami Legii.

Sławomir
Odpowiedź do  Janusz
7 miesięcy temu

Magiera w Śląsku zarabia pięć razy więcej niż Myśliwiec,bo ich jest na to stać.U nas Stamirowski nie da takich pieniędzy na skądinąd dobrego,ale drogiego trenera.Poza tym Myśliwiec się u nas sprawdza,bo z tym „szpitalem” i ogromnymi lukami w składzie taki dla przykładu Niedźwiedź,miałby w chwili obecnej 9-10 punktów i przybijałby piątkę z zatorowcami na dole ligowej tabeli.U niego widać progres w grze drużyny i u naszych piłkarzy,bo takie piłkarskie kalectwo jak Żyro,jest teraz jedną z gwiazd zespołu.Swoje umiejętności podnieśli też: Nunes, Milos, Cyganiks,Silva i Rondić,a Klimek wzniósł się na niebotyczne wyżyny.Transfery zimowe pokażą o co chcemy walczyć w tej lidze,bo… Czytaj więcej »

Janusz
Odpowiedź do  Sławomir
7 miesięcy temu

Skąd wiesz,że Niedźwiedź by zdobył aż 9 punktów,ja uważam,że mniej niż 5.Myślisz,że zarobki są winne,że zatrudniamy młodych ,niedoświadczonych trenerów ,którzy pobierają nauki na Widzewie. Jeżeli to przyjmiemy za pewnik to Widzew długo jeszcze nie będzie w czołówce tabeli.

Janusz
Odpowiedź do  Sławomir
7 miesięcy temu

Dalej jednak twierdzę,że potencjał Widzewa jest dużo wyższy niż obecne miejsce w tabeli,co udowodnił Widzew na jesieni 2022 przy słabym trenerze.Oczywiście jak będzie mocniejszy skład to nawet słaby trener wprowadzi Widzew do czołówki.Ja uważam również,że niektórzy zawodnicy Widzewa grają gorzej niż na jesieni 2022 roku.Mam nagrane mecze i mogę porównywać.

eren
Odpowiedź do  Janusz
7 miesięcy temu

Przestań pierdolić głupoty. Widzew potrzebuję wzmocnień, a nie zmiany trenera. Wzmocnień w postaci kilku wartościowych transferów, przede wszystkim napastnika, środkowego obrońcy i dwóch bocznych obrońców.
Ten twój Magiera ma szczęście, że taki Exposito gra rundę życia. Rundę póki co. Bez Exposito to maks środek tabeli.

Janusz
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Następny ochlajpus,co znowu ode mnie chce kibic Legii.Nie będę się powtarzał,przeczytaj wyżej.

17
0
Would love your thoughts, please comment.x