„Wiara spod Zegara” o meczu ze Zniczem

27 lipca 2020, 08:30 | Autor:

Wczoraj na oficjalnej witrynie widzew.com opublikowany został komunikat klubu na temat sytuacji po zakończeniu sobotniego spotkania ze Zniczem Pruszków. Do tej kwestii postanowili odnieść się również kibice Widzewa reprezentujący grupę „Wiara spod Zegara”.

Poniżej prezentujemy treść wpisu, który pojawił się wczoraj na stronie „Wiary spod Zegara” na Facebooku:

Po wczorajszym meczu 'osiągnięty sukces', a raczej 'dar od losu' świętowali skórokopy w koszulkach z naszym herbem. Podzielacie ich entuzjazm? Nas nie dziwi ich radość. Dzięki promocji do wyższej ligi wszyscy otrzymają większą o 20% miesięczną pensję. Też byście się cieszyli gdybyście zawalili swoją robotę, a mimo tego dostali podwyżkę, co nie? Mimo wszystko zakładamy, że większości z was byłoby wtedy jeśli nie wstyd to chociaż niezręcznie, a spojrzeć w oczy swojemu szefowi lub kolegom z zespołu byłoby zwyczajnie głupio. Skórokopom Widzewa głupio nie było bawiąc się do późnych godzin i wrzucając w neta fot ze świętowania 'sukcesu'.

Odnośnie pożal się Boże incydentu jaki miał miejsce na płycie boiska informujemy, że potępiamy takie zachowanie, a sprawca tego nikczemnego czynu powinien się samodzielnie ukamienować. Fakt, gdyby finał sezonu odegrał się w innych, radosnych okolicznościach sytuacja pewnie by się nie wydarzyła. Z tego miejsca ślemy pozdrowienia dla Roberta Prochownika. Nie traktuj tego czynu osobiście, a za wyłapany cios przeprosić powinni Cię koledzy z zespołu, którzy to głównie swoją postawą wywołali takie odruchy, za które Ty niewinnie chłopaku oberwałeś. Czasem tak bywa w życiu, że obrywa się za kogoś, bo do Ciebie pretensji nikt mieć nie może.

Natomiast klub prosimy o nierobienie z siebie ofiary, bo mamy wrażenie, że media w całym kraju i wy sami, znaleźliście temat zastępczy waszego niepowodzenia. Skoro tak sprawnie wydaliście oświadczenie na temat wyżej opisanego zajścia, tak samo liczymy, że sprawnie Wam pójdzie wystosowanie oświadczenia dotyczącego postawy drużyny w meczach po wznowieniu rozgrywek z wyjaśnieniami, co było tego w waszym mniemaniu przyczyną oraz podając konkretne decyzje personalne z wymienionymi kolejno działaniami naprawczymi, jakie zamierzacie wykonać.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress