Los Kaczmarka już przesądzony?

27 lipca 2020, 17:47 | Autor:

Marcin Kaczmarek w sobotę zrealizował cel, jaki został przed nim postawiony i wywalczył z Widzewem awans do I ligi. Styl, w jakim to zrobił, nie przypadł jednak do gustu ani wielu kibicom, ani działaczom, w związku z czym trener najprawdopodobniej wkrótce rozstanie się z łódzkim klubem.

Posada szkoleniowca wisiała na włosku już kilka tygodni temu, po przegranym spotkaniu z Pogonią Siedlce. Długo wydawało się, że Kaczmarek straci pracę, ale ostatecznie pozostał na stanowisku. Po dobrych meczach z GKS Katowice i Stalą Stalowa Wola można było przypuszczać, że to dobra decyzja, ale starcia z Resovią oraz Zniczem Pruszków szybko odmieniły tę opinię.

Jak informuje portal Widzew24.pl, dymisja trenera jest już w zasadzie przesądzona, a dojdzie do niej najprawdopodobniej jeszcze w pierwszej połowie tego tygodnia. Jeżeli tak się faktycznie stanie, to Kaczmarek odejdzie z klubu po niespełna trzynastu miesiącach, czyli niemal dokładnie po takim samym czasie, po jakim z Widzewem rozstał się pracujący najdłużej po reaktywacji Marcin Płuska.

Kto zostanie nowym szkoleniowcem łodzian? Na ten moment trudno przypuszczać, ale w kuluarach da się usłyszeć wiele nazwisk łączonych z beniaminkiem I ligi. Trzeba przy tym pamiętać, że czasu na zmiany właściwie nie ma, bo już za niecałe trzy tygodnie widzewiacy rozpoczną nowy sezon meczem w 1/32 finału Pucharu Polski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress