Jubileuszowa koszulka z autografem Mąki na aukcji dla Nikoli!

27 lipca 2020, 20:05 | Autor:

Rozpoczynamy kolejną licytację, z której cały zysk zostanie przekazany na akcję #POMOCDLANIKOLI. Tym razem mamy dla Was unikatową koszulkę z autografem Daniela Mąki, którą pomocnik Widzewa otrzymał z okazji swojego setnego występu w Widzewie!

Trykot na licytację ofiarował były kapitan łódzkiego klubu, przy pomocy Widzewskiej Emigracji. Całość uzyskanych środków przekazana zostanie oczywiście na zbiórkę utworzoną przez mamę Nikoli (więcej szczegółów TUTAJ). Do tej pory udało się zgromadzić już ponad dwadzieścia pięć tysięcy złotych!

Licytacja rozpoczęła się dzisiaj na naszym profilu na Facebooku (wszelkie informacje poniżej) od standardowej kwoty 100 złotych. Potrwa do soboty, 1 sierpnia, do godziny 19:10. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia dziewczynki!

Przypomnijmy, że tym razem wsparcia wymaga nasza koleżanka z trybun, Iwona Czerniawska, której córka Nikola cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

You’ll never walk alone!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress