Piłkarze Widzewa na urlopach. Kiedy start przygotowań?

28 lipca 2020, 10:40 | Autor:

Bardzo krótka przerwa pomiędzy zakończeniem sezonu 2019/2020 i rozpoczęciem sezonu 2020/2021 powoduje, że przygotowania do nowych rozgrywek przebiegać będą dość nietypowo. W związku z tym, tuż po meczu ze Zniczem Pruszków piłkarze Widzewa Łódź udali się na urlopy.

Po ostatnim ligowym spotkaniu zazwyczaj przewidziany jest kilkudniowy okres roztrenowania. Tym razem zwyczajnie nie ma na niego jednak czasu, w związku z czym już w niedzielę cała drużyna dostała wolne. Urlopy nie potrwają oczywiście długo, a piłkarze wrócą do Łodzi na przełomie bieżącego i następnego tygodnia.

Jeżeli nic się nie zmieni, to pierwszy trening będzie miał miejsce w najbliższy poniedziałek. Na ten moment nie wiemy, ani kto poprowadzi zespół w najbliższym sezonie, ani jak dokładnie wyglądały będą przygotowania. Z całą pewnością nie potrwają one jednak długo, bo już za dwa i pół tygodnia odbędzie się mecz 1/32 finału Pucharu Polski ze zwycięzcą wojewódzkiego PP.

Start I ligi przewidziany jest na 29-30 sierpnia. Jutro Polski Związek Piłki Nożnej powinien opublikować ramowy terminarz nowych rozgrywek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress