3000 złotych za widzewski stolik kawowy dla Nikoli!

28 lipca 2020, 14:10 | Autor:

W niedzielny wieczór zakończyła się druga z licytacji w ramach akcji #POMOCDLANIKOLI. Unikatowy WIDZEWSKI stolik kawowy został sprzedany za 3000 złotych, a zwycięzcą aukcji został Paweł Stec!

Przypomnijmy, że stolik na licytację przekazała firma ART SOK, przy pomocy Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele. Całość uzyskanych środków przekazana zostanie oczywiście na zbiórkę utworzoną przez mamę Nikoli (więcej szczegółów TUTAJ), na której zgromadzono już ponad dwadzieścia pięć tysięcy złotych!

Tak jak już kilkukrotnie pisaliśmy, tym razem wsparcia wymaga nasza koleżanka z trybun, Iwona Czerniawska, której córka Nikola cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru. Na WTM trwa również już trzecia z licytacji, w której do zdobycia jest jubileuszowa koszulka z autografem Daniela Mąki! Więcej szczegółów W TYM MIEJSCU.

You’ll never walk alone!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress