Widzew – Legia (foto) cz. I
13 sierpnia 2022, 08:00 | Autor: BercikZapraszamy do oglądania pierwszej galerii zdjęciowej z piątkowego spotkania piątej kolejki Ekstraklasy między Widzewem Łódź a Legią Warszawa. Zespół Janusza Niedźwiedzia spisał się zbyt słabo i, w ligowym klasyku, przegrał ze stołecznym przeciwnikiem 1:2.
Autor: Bercik
Kliknij, aby przejść do galerii







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Na piłkarzy Widzewa jest prosty sposób.
Na chodzonego, klepką, spokojnie rozgrywać i strzały poza 16 metr.
Bramkarz, albo źle ustawiony albo słabo skoncentrowany.
Widać że Hanusek to 50% drużyny.
Niby gramy a punktów brak. Musimy grać odważniej do przodu, stwarzać sytuacje, strzelać i chyba jednak 2 napastników z Wartą Pawło. i Sanchez. Musimy punktować bo spadniemy i zginiemy w I lidze
Co robimy? Gramy? Ty chyba oglądałeś mecz z 97 roku.
Odrazu mnie zmroziło jak przeczytałem 10 min przed meczem ze Hanousek nie zagra .
Jaką to trzeba być amebą żeby nosić szale/koszulki „anty” jakiegoś klubu. Na meczu własnej drużyny…
Też wczoraj widziałem czarne a raczej zszarzale antylegia. Stare, sprane koszulki z poszarpanymi napisami. Chyba że 20 lat temu kupowane
Czas na zmianę trenera widać misio nie daje rady ciągle zakochany w kunie danielaku terpilowskim i letniowskim
Odpuscil Guzdka i Kite ktory patrzac jak tragicznie gra danielak i ernest bardzo by się przydal do gry z Bartkiem i Jordim
Co trener widzi w Bulgarze??? Czas na Szote, dlaczego wyrzucono Nowaka?
Muszą wygrać z Wartą inaczej misio out
Na szczęście nie ty decydujesz. Kiedy tacy „fermenciarze” dadzą w spokoju trenerowi pracować? Chcesz zmieniać trenera x razy w sezonie? Wymienić pół drużyny i co jeszcze???
Karol może ty na trenera i za rok mamy LM..