Widzew Łódź 2021/2022 – rok w pigułce (wideo)

6 czerwca 2022, 11:00 | Autor:

Awansem do Ekstraklasy zakończył się dla piłkarzy Widzewa Łódź sezon 2021/2022. W trakcie tego roku dużo działo się nie tylko od strony sportowej, ale też w innych aspektach. Wszystkie te momenty zebrała w krótkim materiale klubowa telewizja Widzew TV.

Zapraszamy do oglądania!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
2 lat temu

Chyba to było zbędne, 8 minut nostalgicznej muzyki idealnie oddaje orkę na ugorze jaka miała miejsce w 1 lidze………….a czas biegnie

Mike nieżelazny
Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

To pokazuje, że nic nie dzieje się samo. Jak widać, w innych obszarach niż piłkarskie, nie była to orka na ugorze, a ciężka praca u podstaw, która zaowocuje w przyszłości. Brawo zarząd, prawo kibice, brawo zawodnicy. To budowanie widomości widzewskiej, budowanie otoczki, klimatu. A nawet jak coś już jest, to należy to pielęgnować. Widzew to Łódź, ale także symbol województwa. I taki obraz się wyłania z tego filmiku.

Mar
Odpowiedź do  Mike nieżelazny
2 lat temu

Mi z tego filmiku wyłania się muzyka jak po 10 kwietnia 2010….

Reminio
2 lat temu

Bardzo ładne i ciekawe…A za rok, oby kolejny taki rok w pigułce…np sierpień i zwycięstwo nad Legia:), październik, kolejne dobre wyniki druzyny, maj…spokojne utrzymanie, nowy sponsor Widzewa po obiecujacym pozytywnym sezonie i budowa ośrodka treningowego…itp.

Sławek
2 lat temu

Trochę się martwie – taka cisza w temacie transferów. Żadnych konkretów, a inni się zbroją. Jach nie dla nas, Czerwiński radomiak albo zagłębie, Śpiączka ???????? . wiem, że jest jeszcze trochę czau ale …… człowiek by chciał zobaczyć na pierwszym treningu nowe twarze, które wzmocnią zespół.

sławek
Odpowiedź do  Sławek
2 lat temu

Kolego któryś z nas powinien zmienić nick. Dobra ja wracam do starego jeszcze ze strony 1910.pl a potem widzewlodz.pl.
Od następnego wpisu jestem: „arch”.

Sławek
Odpowiedź do  sławek
2 lat temu

dzięki

sławek
2 lat temu

Dla mnie jednym z największych wiosennych rozczarowań był Guzdek.
Chłopak jesienią dawał nadzieję…
Myślałem wtedy, że wreszcie w Widzewie kupili jakiegoś noname, który po paru miesiącach odpalił i albo Widzew będzie miał dużo pożytku z niego albo sprzedamy go za porządny grosz.
Niestety nic z tego.

defensywny napastnik
Odpowiedź do  sławek
2 lat temu

Młody chłopak……największe rozczarowanie ? Chyba trochę przesadziłeś. Po prostu w miał swoje 5 minut i trafił na okres gry Widzewa że nawet kij od szczotki by bramek nawalił.

Konrad
2 lat temu

Odnoszę nieodparte wrażenie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

arch
2 lat temu

Oby nie było tak, że już na zgrupowanie przyjedzie cały skład węgla i papy od jakiegoś menedzera, który zrobi interes życia.
Ta cisza faktycznie jest złowieszcza.
Trochę to wygląda na lekki nokaut naszych decydentów…Ale aż tak by nie wierzyli w awans, żeby nie mieć gotowych planów co do transferów ? Te wypowiedzi prezesa o zaskoczeniu cenami za grajków ekstraklasowych, wskazywałby na to.
Robi się „wielka improwizacja”. Adaś Mickiewicz zawarł ja w III cz. Dziadów…
Oby nasi decydenci zasłynęli z „napisania” dalszej części…ale już nie…w Dziadach.

Kołomir
2 lat temu

Bracia po szalu jestem kibicem Widzewa od 30 lat mieszkam w Jarocinie. Podaję link do licytacji koszulki Karola Danielaka z autografem to po Bartku Pawłowskim drugi Jarociniak w Widzewie. Chetnych do pomocy zapraszam do licytacji. Chlopak chory na białaczkę 8 lat mieszka nie daleko mnie a Karol dał koszulkę z Widzewskim pozdrawiem.

https://www.facebook.com/101179269290461/posts/105317945543260/

12
0
Would love your thoughts, please comment.x