Widzewiacy powołani na mecz Pucharu Regionów

6 czerwca 2022, 18:54 | Autor:

Dwóch młodych piłkarzy Widzewa Łódź powołanych zostało do seniorskiej kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej na spotkanie eliminacyjne Pucharu Regionów UEFA. W starciu z reprezentacją Mazowsza zagrać będą mogli Mateusz Gołda oraz Kacper Trenkner!

Puchar Regionów to organizowane od ponad dwóch dekad amatorskie rozgrywki, w których mierzą się ze sobą przedstawiciele nieprofesjonalnych drużyn, reprezentujących dane regiony. W ostatniej edycji zwyciężył Dolny Śląsk, a teraz trwają eliminacje do kolejnej, zaplanowanej na 2023 rok. Prowadzeni przez duet Damian GamusMichał Bistuła łodzianie grać będą z zespołem z Mazowsza – mecz już w środę o godzinie 18:00 w Grodzisku Mazowieckim.

W kadrze jest osiemnastu zawodników – w tym dwóch przedstawicieli Akademii Widzewa, czyli występujący na co dzień w drużynie juniorów starszych Gołda i Trenkner. Oprócz nich, w składzie znalazło także się miejsce dla zawodników Lechii Tomaszów Mazowiecki, Unii Skierniewice, Warty Sieradz i Sokoła Aleksandrów Łódzki. Pełna kadra – TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
1 rok temu

A co ze wzmocnieniami?Dużo informacji ,mało konkretów!Będziemy grali tym składem co został?,Chyba już czas na transfery do klubu!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x