Widzew ma nowego szefa skautingu

22 września 2022, 13:12 | Autor:

Widzew przedstawił nowego koordynatora ds. skautingu, skupionego wokół pierwszej drużyny. Został nim Wojciech Śmiech, który na tym stanowisku zastąpił Tomasza Wichniarka – poinformowała klubowa strona oficjalna.

Od momentu ewolucji Wichniarka w dyrektora sportowego, na stanowisku szefa skautingu panował wakat. Został właśnie wypełniony przez wspomnianego Śmiecha, który będzie odpowiedzialny za działania skautingowe oraz wsparcie działu sportu w kontekście budowania networkingu i pozyskiwania nowych kontaktów – pisze widzew.com. Przez ostatnie dwa sezony pełnił on rolę dyrektora sportowego ŁKS Łagów (III liga), a oprócz tego organizował kursy skautingowe i współpracował z agencjami menedżerskimi.

Śmiech nie kryje radości, że to właśnie jemu powierzono to stanowisko w RTS. „Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem możliwość pracy dla Widzewa Łódź, za co serdecznie dziękuję właścicielowi, prezesowi oraz dyrektorowi sportowemu. Dla mnie jest to duża szansa, którą chciałbym wykorzystać” – mówił na łamach klubowej witryny.

Nowy pracownik z optymizmem podchodzi do swoich zadań, jakie czekają na niego w Łodzi. „Wierzę, że moje doświadczenie pomoże zoptymalizować działania skautingowe Widzewa, aby pomyłek transferowych było jak najmniej. Futbol to rozrywka dla kibiców, natomiast w kontekście Widzewa Łódź jest czymś więcej, co szanuję i doceniam. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, ale mogę obiecać, że dam z siebie wszystko” – zapewnił Wojciech Śmiech.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
18
0
Would love your thoughts, please comment.x