Widzew – Miedź (składy)

7 listopada 2021, 11:42 | Autor:

Znamy już skład, w jakim piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną dzisiejsze spotkanie z Miedzią Legnica. W porównaniu do ostatniego pucharowego pojedynku z GKS Jastrzębie, trener Janusz Niedźwiedź dokonał w wyjściowej jedenastce tylko jednej zmiany.

Zaszła ona w formacji ofensywnej, gdzie miejsce Kacpra Karaska zajął Karol Danielak. Będzie on tworzył parę skrzydłowych wspólnie z pełniącym rolę młodzieżowca Radosławem Gołębiowskim, zaś obaj będą wspierać wysuniętego Mattię Montiniego. Innych roszad w podstawowym zestawieniu łodzian, zgodnie z naszymi wczorajszymi przewidywaniami, nie ma.

W kadrze na ten mecz jest dwudziestu zawodników. Wśród nieobecnych niespodziewanie znalazł się Karasek, jednak przyczyn takiego ruchu nie znamy. Nadal kontuzjowani są Juliusz Letniowski i Krystian Nowak, a miejsca brakło dla Mateusza Ludwikowskiego, Filipa Bechta, Mateusza Malca, Dawida Owczarka oraz Daniela Villanuevy.

Składy na mecz:

Widzew:
Wrąbel – Stępiński, Dejewski, Tanżyna – Zieliński, Hanousek, Kun, Nunes – Danielak, Gołębiowski – Montini

Rezerwowi: Reszka – Grudniewski, Michalski, Tomczyk, Kita, Guzdek, Mucha, Zawadzki, Tetteh

Miedź:
Lenarcik – Martinez, Mijusković, Aurtenetxe, Carolina – Dominguez, Tront – Śliwa, Lehaire, Zapolnik – Makuch

Rezerwowi: Abramowicz – Matuszek, Garuch, Chuca, Stróżyński, Garcia, Azikiewicz, Hoogenhout, Lewandowski

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarisy
2 lat temu

ale Karasek przecież jest….

Odpowiedź do  Jarisy
2 lat temu

Przepraszam, Gołębiowski jest w składzie, a nie Karasek. Mój błąd.

Dario
2 lat temu

Z Julkiem widzę, że saga nadal trwa. O Nowaku nie wspominając. Obyśmy wygrali. Miedź nie taka straszna.

Raaf
2 lat temu

Karasek w meczu pucharowym zszedł, bo doznał kontuzji. Gołębiewski może da radę. W ostatnim meczu zaczął fatalnie, ale po przerwie wyglądał lepiej.

Last edited 2 lat temu by Raaf
Piotr Z.
2 lat temu

Co się stało z Karaskiem? A Dani Villa jest w gorszej dyspozycji niż np. Michalski albo Mucha? Naprawdę?

Karamboll
2 lat temu

Ciekawe co z Karaskiem. Pewnie kontuzja. Oby nic poważnego…

Hatorian
2 lat temu

Kurde znowu bez Julka przydałby się nam.
Ktoś wie co się z nim dzieje?

andirts
Odpowiedź do  Hatorian
2 lat temu

Zapalenie spojenia łonowego podobno. Dokuczliwa, przeciążeniowa sprawa…

Westfalia
Odpowiedź do  Hatorian
2 lat temu

Tak.jest kontuzjowany

Marian
2 lat temu

Co jest kuźwa z tym Villanueva? Kontuzji podobno nie ma, w składzie jedynki go nie ma nawet na ławce a w rezerwach nie gra… O co tu chodzi?

Karamboll
Odpowiedź do  Marian
2 lat temu

Z tego co słyszałem mentalnie i językowo nie daje rady. Wyrzucone pieniądze w błoto. Ale cóż. Taka jest piłka. Kiedy człowiek wyjeżdża za granice nigdy nie wie czy się zaaklimatyzuje. To trudne….

R T S
Odpowiedź do  Marian
2 lat temu

Może już chcą rozwiązać z nim kontrakt i to jest takie wypychanie. A co do Gołębiowskiego…słaby z Jastrzębiem drużyną dużo gorszą niż Miedż. Mam obawy o jego grę.Miał dużo strat i niecelnych podań. Letniowskiego nie ma. Z remisu trzeba będzie się cieszyć bo zmienników nie ma szczególnie młodzieżowców. I tu pstryczek Do prezesa Dróżdża za stawianie swoich warunków w sprawie Kobackiego z Arki (wpisanie kwoty wykupu ewentualnego w przyszłości z Widzewa) . Arce to nie przeszkadzało i teraz można pozazdrościć takich młodzieżowców co oni mają jak Kobacki,Skóra,Stępień + wypożyczony Rosołek.

OdZawszeWidzewiak
2 lat temu

Oby Gołębiowski zagrał lepiej niż z Jastrzębiami, bo tam było naprawdę słabo. Niestety nieobecność Karaska zmusza trenera do takiego działania, jeśli z przodu chcemy zagrać będącym w bardzo dobrej formie Włochem.

Młot na Idiotów
2 lat temu

Kolejny mecz prawdy. Porażka to nie tylko zmiana lidera w tabeli, ale może być również początkiem dłuższego, spadkowego trendu.

Michał
2 lat temu

Przecież Gołebiowski będzie pierwszy do zmiany, już w przerwie. Rozumiem, że Michalski gra piach, ale zastępowanie go Radkiem to leczenie złamanej nogi aspiryną

kibic
2 lat temu

Posypią się na mnie gromy, ale trudno. Na człowieku ze szkła, czyli Letniowskim, to my nic nie zbudujemy. Super, jeśli będzie jako jedna z opcji w zespole, ale jako ktoś wiodący, lider, pewniak, to ja tego nie widzę. Nie z jego zdrowiem…

kibic
2 lat temu

Z Julkiem to teraz dziwna sprawa.
Podobno chcemy przedłużyć z nim kontakt i go wykupić z lecha ale patrząc na jego ciągłe absencje to nie wiem czy nie trzeba się zastanowić ???! Oczywiście to nie jest tak że neguje tego grajka. Jestem za tym by u nas grał ale jak tak będzie , chorował, to może lepiej szukać następcy a jego lepiej próbować dalej wypożyczać ??
To już temat do rozkminki dla zarzadu ale sytuacja jest niepokojąca .
Dziś tylko zwycięstwo !!!

RedMan
2 lat temu

Ehh.. Dlaczego Guzdek na ławce? Jak dla mnie bez zęba bo Montini to taki średni walczak w ataku. No chyba że podmęczyć w pierwszej, a w drugiej wyjdzie Kita z Guzdkiem

Last edited 2 lat temu by RedMan
OdZawszeWidzewiak
Odpowiedź do  RedMan
2 lat temu

Od kilku meczów widzę że szczęście Guzdka na razie się zakończyło, jak wszedł za Montiniego to podejmował same złe decyzje, oby tylko Włoch nie doznał jakieś poważnej kontuzji. Zmieniłbym Gołębiowskiego i dał Kitę, bo prawe skrzydło kulejące

jaro
Odpowiedź do  RedMan
2 lat temu

dlatego.bo tak trener zadecydował. juz wiesz dlaczego ?

OdZawszeWidzewiak
2 lat temu

Bomba pod tytułem Dejewski w końcu wyraźnie wybuchła

OdZawszeWidzewiak
2 lat temu

Na szczęście napór w ostatnich minutach skuteczny, brawo panowie Kun, Stępiński, Nunes, Hanousek, minus Guzdek, Dejewski

22
0
Would love your thoughts, please comment.x