WTM Live: Widzew – Miedź

7 listopada 2021, 10:40 | Autor:

Piłkarskich emocji ciąg dalszy! Hitowe starcie czeka dziś piłkarzy Janusza Niedźwiedzia. Na stadion przy al. Piłsudskiego przyjeżdża bowiem wicelider tabeli I ligi, Miedź Legnica. Czy widzewiakom uda się zwyciężyć i jeszcze bardziej odskoczyć swoim przeciwnikom?

Spotkanie toczone w ramach szesnastej kolejki rozpocznie się o godzinie 12:40. Na trybunach „Serca Łodzi” zameldują się kibice obu drużyn, a oprócz tego przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was tradycyjną Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Polsat Sport, zaś posłuchać ich dzięki rozgłośniom RadioWidzew.pl i Widzew.FM.

Kliknij, by przejść do Relacji LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lars
2 lat temu

Do boju Widzew! Tylko zwycięstwo!!!

Adi_1910
2 lat temu

Tak. Tylko zwycięstwo, ale obawiam się że z naszych piłkarzy zeszło powietrze. Nie ma tej chęci dominacji, zimnej krwi i bezwzględnego zajechania i zniszczenia przeciwnika. Dziś mecz który da odpowiedź na wiele pytań.

Wiking
2 lat temu
  1. Ozeniłem się w Krakowie tu mieszkam czasami ale mieszkam w Norwegii pochodzę z Łodzi dla mnie mecz w Pucharze Polski z Wisłą to będzie wydarzenie, bardzo chciałbym żeby klub robotniczy utarł nosa klubowi milicyjnemu a później mafijnemu
Wiking
2 lat temu

zabiescie tego globa w okularkach, który prowadzi studio meczowe

4
0
Would love your thoughts, please comment.x