Widzew – Resovia (kulisy)

10 maja 2022, 20:00 | Autor:

Na kanale klubowej telewizji Widzew TV pojawiły się już kulisy sobotniego meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Resovią. W tym dwunastominutowym materiale można zapoznać się z najciekawszymi fragmentami starcia, które zakończyło się wysoką porażką gospodarzy.

Zapraszamy do oglądania!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
bart
2 lat temu

no nie wiem

Wiesiek z Wiśniowej Góry
2 lat temu

Tylko po wygranych meczach jest mowa motywująca Dyzmy na zakończenie kulis.

Mar
Odpowiedź do  Wiesiek z Wiśniowej Góry
2 lat temu

Tu na koniec była motywująca przyśpiewka Zegara….

Kuba
Odpowiedź do  Wiesiek z Wiśniowej Góry
2 lat temu

Ale po co to szydzenie z trenera? Ja wiem, że rozbudzone nadzieje z początku sezonu trudno ugasić ale nie zapominajmy, że trener dostał 2 lata na wprowadzenie zespołu do Ekstraklasy. Jest bliski zrobienia tego już po pierwszym sezonie.
Szybko zapominamy z czym musiał się mierzyć przed tymi rozgrywkami. W miesiąc przygotował zespół, który walczy o awans. Nikogo nie powinno dziwić, że zdarzają się wpadki, nawet dość sporę.
Każdy kto snuje teorie o braku chęci awansu niech idzie wojować kiełbasami na al. unii

Tadeo
Odpowiedź do  Kuba
2 lat temu

Zrobił z piłkarzy chłopczyków. To co tzw. mur zrobił przy drugim golu to pokazuje ich męskość i walkę. Otóż wystarczy spojrzeć na SPOKOJNIE i będzie widać , że chłopcy podskakują przy uderzeniu i każdy odwraca klatkę piersiową w bok i ucieka z głową by czasem go piłka nie trafiła!!!! Żebra by im piłka połamała , czy może czaszka by pękła? Sorka , ale jak totalne cioty i po tych podskokach był rykoszet i buda. Do Heńka nie mam pretensji bo gole to nie jego wina , natomiast koło z Austrii nie dość , że spieprzyć potrafi wszystko , to powoduje… Czytaj więcej »

Kuba
Odpowiedź do  Tadeo
2 lat temu

po Twojej wypowiedzi widać, ze piłkę to co najwyżej z poziomu trybun oglądasz. Ty napewno byś nawet nie mrugnął stojąc w murze.

Waldi
2 lat temu

Po co?

Piotr Z.
2 lat temu

Nie jestem w stanie się zmusić, żeby to obejrzeć.

Andrzej S.
Odpowiedź do  Piotr Z.
2 lat temu

Też się nie zdobyłem na to
Nie jestem sado maso, żeby się dręczyć.
Staram się zapomnieć, a znajomki z pracy z kałesu mimo swoich 18008 własnych problemów i tak mają bekę ze mnie jacy to rycerze wiosny (all right reserved) jesteśmy.

LehVandal
2 lat temu

Nie podali kursów przed w trakcie i po ? Och, jaka szkoda…

10
0
Would love your thoughts, please comment.x